Zdjęcie synka na ręku

Zdjęcie twojego synku lub córeczki na wyświetlaczu komórki to już trend, który niedługo zostanie wyparty przez nową modę. Tę rewolucję przyniesie zegarek Brookstone Photowatch, na wyświetlaczu którego zamieszczenie fotografii swojej narzeczonej lub sympatii będzie kwestia wyboru najlepszego zdjęcia.
/ 13.05.2008 21:51
Zdjęcie twojego synku lub córeczki na wyświetlaczu komórki to już trend, któryZdjęcie synka na ręku niedługo zostanie wyparty przez nową modę. Tę rewolucję przyniesie zegarek Brookstone Photowatch, na wyświetlaczu którego zamieszczenie fotografii swojej narzeczonej lub sympatii będzie kwestia wyboru najlepszego zdjęcia.

Brookstone Photowatch w swojej pamięci może zapisać do 60 fotografii. Wybór zdjęcia na ekranie LCD zegarka pojedynczo lub w formie pokazu slajdów zależy tylko od właściciela tego modnego gadżetu. Łatwe wgrywanie zdjęć jest możliwe dzięki portowi USB, umieszczonemu w obudowie produktu. Urządzenie umożliwia oglądanie zdjęć przez około 8 godzin bez konieczności ładowania.

Zegarek w zależności od zdjęcia może wyświetlać godzinę oraz datę w formie analogowej lub cyfrowej. Czasomierz ze zdjęciami dostępny jest już od 100 dolarów.

Agnieszka Pyrzanowska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)