Wiosenny luksus od Armaniego

Telefony komórkowe to jedne z gadżetów, które zmieniły świat. Nie są to już tylko aparaty do odbioru rozmów telefonicznych. Często służą nie tylko do kontaktu z przyjaciółmi, ale są zbiorem dokumentów, zdjęć, plików, umożliwiają nam łączenie się z internetem.
/ 07.04.2008 15:41
Telefony komórkowe to jedne z gadżetów, które zmieniły świat. Nie są to już tylko aparaty do odbioru rozmów telefonicznych. Często służą nie tylko do kontaktu z przyjaciółmi, ale są zbiorem dokumentów, zdjęć, plików, umożliwiają nam łączenie się z internetem. Wiosenny luksus od Armaniego

Oprócz zawansowanych technologii producenci elektronicznych urządzeń prześcigają się w tworzeniu najnowszych trendów w wyglądzie jednego z najpopularniejszych urządzeń kobiecej torebki. Bo ładnie opakowany produkt przyciąga oko niejednej damy.

Ten kobiecy gadżet to Giorgio Armani-Samsung najnowszy telefon o wymiarach karty kredytowej. Nowoczesny telefon w wyjątkowym minimalistycznym stylu Armaniego posiada wyświetlacz ciekłokrystaliczny co zapewnia przeglądanie obrazów w najlepszej rozdzielczości przy wykorzystaniu możliwości ekranu dotykowego.

Wbudowany aparat fotograficzny, odtwarzacz muzyczny oraz 50MB pamięć telefoniczna z możliwością jej rozszerzenia to niektóre cechy designerskiego telefonu. Aparat oprócz wyjątkowego wyglądu posiada skórzany futerał , zaprojektowany również przez włoskiego kreatora.

To jest nie pierwszy telefon zaprojektowany z myślą o kobietach. Specjalne linie wypuściły także Nokia – L’Amour czy firma LG KU990 Viewty.

Agnieszka Pyrzanowska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/03.06.2011 09:24
całkiem fajne urządzenie