W pieszczocie pian...

Wypełniających naszą wymarzoną wannę.
/ 14.07.2006 18:38
Prywatne miejsce odpoczynku. Oaza spokoju. Niezastąpiona wanna. Nowoczesna lubi stać w centrum. Roztacza urok relaksu. Dodaje prestiżu właścicielowi. Wybraliśmy naprawdę wyjątkowe.Naj - za praktyczne rozwiązanieCombo
Wanna stalowa emaliowana, na chromowanych nóżkach,a właściwie stelażu, który poza funkcją estetyczną ma też zastosowanie praktyczne – jest wieszakiem na ręczniki. Dobry projekt, łączy przyjemne z pożytecznym.
Cena wanny ze stelażem ok. 21 000 zł, Bette

Naj - za lekcję geometriiIO
Kolor i geometria. Eliptyczna linia wanny przecięta drewnianą półką, na której jest zawieszona. Biel kamiennego konglomeratu i kolor drewna (do wyboru sześć gatunków). Działa na zasadzie kontrastu.
Cena ok. 15 500 zł, Flaminia


Naj - za wierność klasyceNaomi
Moda na retro powróciła i dobrze się trzyma. Wprowadza nieco klasyki do pokoi kąpielowych. Bo choć duże łazienki skłaniają do stosowania supernowoczesnych rozwiązań i sprzętów, to i tak wielu kocha retro.
Cena wanny z poliestru: od 2500 zł (zmienia się w zależności od rodzaju nóżek), Balexim


Naj - za dobry projekt i dobrą cenęSimona
Kształt przypominający obszerną balię łączy dwa materiały: sztuczne tworzywo i naturalne drewno. Wanna oryginalna, wygodna, piękna.
Cena 6392,80 zł, Sanitplast

Naj - za minimalizmFuture
Zwykła zwarta bryła nie powinna zwracać na siebie uwagi, a jednak oryginalny kształt, elegancka opływowa linia sprawiają, że przyciąga wzrok. Po prostu urzeka prostotą. To jest właśnie moc minimalizmu.
Cena 8998 zł, Pool-Spa


Naj - za mieszankę stylówCeta
Z jednej strony stylowa linia, z drugiej nowoczesny materiał (mieszanka akrylu z kwarcem), zabawne nóżki w trzech kolorach i 11 kolorów misy do wyboru. Wanna stylowa czy nowoczesna? Zdecyduj sam! Cena od 11 717 zł, Villeroy & Boch


Naj - za naturalny komfortWoodline
Kąpiel w drewnianej wannie to wspaniały relaks – naturalne olejki eteryczne uwolnione z drewna ożywią nasze ciało. Szeroka wanna zrobiona jest ze specjalnie przygotowanej dębowej sklejki, do tego ma faliście wyprofilowane, ergonomiczne dno. Odpoczynek dla dwóch osób zapewniony.
Cena ok. 58 000 zł, Agape

Naj - za dobór materiałuFree by Babel
Wanna zawieszona na drewnianej konstrukcji z drewna tekowego. Zrobiona z mlecznego, lekko przezroczystego akrylu. Delikatnie odsłania zarys sylwetki – akurat tyle, ile potrzeba, by podkreślić intymność, jedną z podstawowych cech łazienki.
Cena ok. 30 000 zł, Hoesch


Naj - za wyważoną ekstrawagancjęEmotion
Obszerna i wygodna wytłoczka z akrylu sanitarnego i chromowany stelaż, który daje efekt. Wanna dla tych, którzy lubią ekstrawagancję. Ale stonowane kolory i brak ozdobników polubi też zwolennik minimalizmu. I o to chodziło, by w każdym wywołać emocje.
Cena 16 500 zł, Roca


Naj - za zmienność formy

Starck X
Projekty Philippe’a Starcka zadziwiają, zawsze perfekcyjne i skończone. Tym razem użytkownik ma szansę wziąć udział w procesie projektowania i wybrać ostateczne wykończenie. Prosty blok misy stoi na podstawie, którą można wypełnić kamieniami lub przykryć podestem z drewna tekowego. Można też zdecydować się na dodatkowy moduł światła, który podświetli wannę na różne kolory.
Ceny: wanna wypełniona kamieniami – ok. 28 500,z podestem – ok. 30 500 zł, moduł światła – ok. 13 500 zł, Duravit


Opracowanie Marta Suchodolska
Zdjęcia serwisy prasowe