Sprzęt audio na Dzień Dziecka

Na zbliżający się Dzień Dziecka marka elta poleca urządzenia audio dostosowane do wieku użytkowników. Dla nastolatków przygotowała wieże z DVD oraz przenośny odtwarzacz MP4, zaś dla najmłodszych - magnetofon dziecięcy oraz kolorowe radio dla dziewczynek.
Na zbliżający się Dzień Dziecka marka elta poleca urządzenia audio dostosowane do wieku użytkowników. Dla nastolatków przygotowała wieże z DVD oraz przenośny odtwarzacz MP4, zaś dla najmłodszych - magnetofon dziecięcy oraz kolorowe radio dla dziewczynek.

Prezenty od marki elta dla starszych melomanów: Charlie, Big Joe, Elvis to wielofunkcyjne zestawy audio marki elta, które wyróżniają się wbudowanym odtwarzaczem DVD. Takie rozwiązanie umożliwia oglądanie filmów bez konieczności zakupuSprzęt audio na Dzień Dziecka osobnego urządzenia. Jest to przede wszystkim oszczędność, ale też ograniczenie liczby sprzętów RTV w pokoju nastolatka. Dodatkowo wieże elta
posiadają port USB, dzięki czemu pozwalają na słuchanie muzyki zarówno z płyt i radia, jak również utworów zgromadzonych na osobistych odtwarzaczach MP3. Wszystkie modele wyposażono w innowacyjną technologię CD-Express, która umożliwia szybkie i łatwe przegranie plików z formatu audio na format MP3. W ten sposób podczas słuchania dowolnej płyty utwory są kopiowane do podłączonej do wieży pamięci zewnętrznej, np. przenośnego odtwarzacza osobistego, i automatycznie kompresowane do formatu MP3.

Prawdziwą innowacją wśród wymienionych zestawów muzycznych jest model elta 2566 Charlie, który posiada wbudowany 7" monitor LCD. Dodatkowo urządzenie wyposażono w analogowy oraz cyfrowy tuner telewizyjny. Dzięki temu wyjątkowemu rozwiązaniu wieża pozwala na oglądanie filmów i telewizji oraz przeglądanie zdjęć bez konieczności podłączania jej do telewizora. Zestaw muzyczny elta 2577 Big Joe jest przeznaczony dla fanów dobrego brzmienia. Wysoką jakość dźwięku oraz jego głębię zapewniają 2 głośniki szerokopasmowe o mocy 10W, a także znajdujący się w komplecie subwoofer o mocy 15W. Model elta 2588 Elvis przypadnie do gustu szczególnie młodszym użytkownikom. Jest to prosta w obsłudze wieża audio, która dodatkowo posiada funkcję
odtwarzania płyt DVD, dostępną jedynie w wybranych zestawach muzycznych obecnych na
polskim rynku.Sprzęt audio na Dzień Dziecka
Sugerowana cena detaliczna:
  • elta 2566 Charlie 999 zł
  • elta 2577 Big Joe 599 zł
  • elta 2588 Elvis 339 zł
Odtwarzacze MP4 elta 8162 oraz elta 8182 wyróżniają się kolorowym wyświetlaczem LCD 1,5", który umożliwia oglądanie zapisanych w pamięci filmów czy teledysków. Dzięki temu nawet długa podróż czy czekanie w kolejce do lekarza nie będą nużące. Ponadto odtwarzacze elta posiadają wbudowany dyktafon cyfrowy z funkcją aktywacji głosem oraz equalizer z możliwością wyboru 7 ustawień. Ich obsługę ułatwia menu w języku polskim. Urządzenia odtwarzają pliki MP3, WMA, WAV, JPG oraz Tagi ID3. W zestawie znajdują się słuchawki, kabel USB oraz płyta z oprogramowaniem do PC.
Sugerowana cena detaliczna:
  • odtwarzacz MP4 elta 8162 (1G) 119 zł
  • odtwarzacz MP4 elta 8182 (2G) 129 zł
Prezenty od marki elta dla najmłodszych:
Radio z CD elta 6687 spodoba się zwłaszcza małym damom. Choć wyglądem przypomina dziewczęcą torebkę z wizerunkiem postaci z bajek, to pod kolorową obudową kryje użyteczne funkcje. Posiada odtwarzacz CD oraz MP3, radio o zakresie fal R i UKF, a także wejście na słuchawki. Radio elta 6687 zasilane jest sieciowo oraz na baterie, dzięki czemu zawsze można zabrać je ze sobą.
Sugerowana cena detaliczna: 159 zł

Sprzęt audio na Dzień DzieckaMagnetofon dziecięcy elta K1231N1 to ciekawa propozycja dla maluchów, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką i uczą się, jak korzystać ze sprzętu audio. Kolorowa obudowa oraz łatwa obsługa zachęcają do zabawy i nauki. Posiada dwa mikrofony, które służą do nagrywania piosenek śpiewanych razem z mamą lub rodzeństwem. Zarejestrowane na kasecie utwory można później przesłuchać. Magnetofon elta K1231N1 posiada wszystkie najważniejsze funkcje, m.in. auto-stop czy przewijanie w obie strony. Zasilanie: 4 x bateria R6; istnieje możliwość podłączenia zasilania sieciowego.
Sugerowana cena detaliczna: 59 zł

Wszystkie urządzenia posiadają dwuletnią gwarancję producenta i są dostępne w wybranych sieciach handlowych oraz w sklepie internetowym na stronie www.elta.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 lat temu
ja jeśli juz miałbym kupić taki sprzęt audio dziecku to jako dodatek doi jakiegoś fajnego audiobooka, na przykład "Kubusia Puchatka" czytanego przez Janusza Gajosa, Ale nie na odwrót tzn. na pewno nie audiobook jako dodatek do takiego odtwarzacza.