SingStand, Memorex

SingStand Memorex

Błyskawicznie zmieni Twojego iPoda, iPhone’a lub odtwarzacz MP3 w supermodny zestaw do karaoke!
/ 24.02.2014 14:36
SingStand, Memorex

Śpiewanie przed publicznością stanie się prostsze i przyjemniejsze dzięki Memorex SingStand. Ten nowy i łatwy w obsłudze system błyskawicznie zmienia iPod’y, iPhone’y i inne odtwarzacze MP3 w zestaw do karaoke.

„SingStand marki Memorex pomoże rozkręcić każdą imprezę! Nowy zestaw karaoke, powstał z myślą o wszystkich okazjach świętowanych z przyjaciółmi czy bliskimi – sprawi on, że wspólnie spędzone chwile będą niepowtarzalne i niezapomniane. Podobnie, jak inne produkty Memorex, SingStand jest niezwykle prosty w obsłudze, co sprawia, że niepotrzebne stają się wszelkie instrukcje obsługi” - mówi Matthieu Valk, Marketing Communications Manager na obszar EMEA w firmie Memorex.

Memorex SingStand posiada funkcję Auto Voice Control, która automatycznie wycisza oryginalną partię wokalną odtwarzanego utworu. Dzięki temu możesz popisać się wokalnymi umiejętnościami. Wystarczy, że podłączysz swojego iPod’a, czy iPod’a Twoich znajomych, a będziecie mogli zaśpiewać każdą piosenkę bez konieczności kupowania tradycyjnych, drogich płyt DVD lub CD-G. Do zestawu można także podłączyć dodatkowe instrumenty, aby wykonać utwór wespół ze swoim idolem.

SingStand pozwala na korzystanie równocześnie z dwóch mikrofonów, umożliwiając zarówno występy solo, jak i w duecie. Czterocalowe pełnozakresowe głośniki wbudowane w statyw zadbają o wysoką jakość dźwięku. SingStand posiada także wbudowany podręcznik, z myślą o tych, którzy pragną szkolić swoje umiejętności wokalne.

Memorex SingStand kupisz w wybranych punktach handlowych.
Sugerowanej cena detaliczna: ok. 450 – 500 zł

Zobacz galerię zdjęć!