Samochód jak kobieca torebka

Kobiecy samochód często porównywany jest do kobiecej torebki. Jest w nim prawie wszystko. Telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne i wszelkie inne drobiazgi. Jednak nie zawsze możesz to wszystko znaleźć podczas jazdy samochodem.
/ 16.04.2008 14:57
Kobiecy samochód często porównywany jest do kobiecej torebki. Jest w nim prawieSamochód jak kobieca torebka wszystko. Telefon komórkowy, okulary przeciwsłoneczne i wszelkie inne drobiazgi. Jednak nie zawsze możesz to wszystko znaleźć podczas jazdy samochodem.

Aby uniknąć bałaganu w swoim aucie i nie szukać dzwoniącego telefonu podczas zakrętu, przygotowano specjalnie dla kobiet Spydee Nano-Maat - matę samochodową na kobiece gadżety. Ten mały niezbędnik spowoduje, że podczas ostrych zakrętów czy nagłego hamowania Twoje rzeczy nie będą znikały z pola widzenia. Specjalna mata, którą przykleisz do deski rozdzielczej samochodu, będzie idealnie trzymała telefon komórkowy czy mała kosmetyczkę. Stop z szukaniem okularów pod siedzeniem czy miedzy pedałami.

Ekstrawagancki, kobiecy, gadżet samochodowy jest wodoodporny, niezwykle trwały i niebrudzący. Dzięki specjalnej strukturze powierzchnie maty posiadają niezwykłą wręcz zdolność przylegania do innych przedmiotów. Niezwykle praktyczny dla każdej kobiety lubiącej samochodowe przejażdżki za cenę ok. 20 zł

Agnieszka Pyrzanowska