Walentynki - prezenty dl aniej

Super prezenty dla kobiet firmy Microsoft
/ 09.02.2009 10:36

Nareszcie możesz mieć piękną mysz! Microsoft Hardware przygotował specjalną, walentynkową premierę – odświeżoną wersję myszy Arc w nowym wariancie kolorystycznym. Na pewno zwrócisz uwagę na jej stylowy wygląd – została zaprojektowana tak, by pasować do Twojej dłoni. Dodatkowo, potrafi złożyć się w pół i być o połowę mniejsza – po to, żebyś mogła ją zabrać, gdzie tylko chcesz. W komplecie z myszą dostaniesz stylowe etui z magnetycznym zapięciem, które ochroni ją przed zarysowaniem, więc możesz bez obaw nosić ją w torebce. W końcu masz piękną, bezprzewodową mysz, która sprawi, że będziesz dobrze wyglądać, gdziekolwiek się znajdziesz.

Mysz Microsoft Arc wyposażona jest w kilka przydatnych rozwiązań ułatwiających codzienne użytkowanie:

* Dwukolorowy wskaźnik stanu baterii. Zielona lampka oznacza wystarczający do poprawnego funkcjonowania zapas energii, natomiast zmiana barwy na czerwoną sygnalizuje o konieczności wymiany baterii.
* Technologia bezprzewodowa 2,4 GHz. Wykorzystanie fal o częstotliwości 2,4 GHz zapewnia stabilne połączenie i zasięg ponad 9 metrów nawet w pomieszczeniach, gdzie znajdują się inne urządzenia zdalnie sterowane.
* Etui podróżne. Do zestawu dołączone jest etui z magnetycznym zamknięciem, które umożliwia łatwe wkładanie myszy i zabezpiecza ją podczas podróży.

* Laserowy układ optyczny. Wydajny układ laserowy zapewnia płynność ruchów, lepszą czułość i dużą precyzję.