Memorex, gadżety

Pobudka z iWakeUp i Clock Radio

Rozpocznij dzień przy dźwiękach ulubionej muzyki. Zapoznaj się z nową linią produktów marki Memorex.
/ 24.02.2014 14:35
Memorex, gadżety

Dzięki nowym produktom marki Memorex: iWakeUp i Clock Radio, poranna pobudka staje się miłym doświadczeniem. Powitanie dnia przy dźwiękach ulubionej piosenki lub całego ich zestawu, jest teraz możliwe dzięki możliwości konfiguracji akcesoriów Memorex z iPodami, iPhonami oraz innymi odtwarzaczami MP3.

Clock Radio i iWakeUp współpracują z iPodami i iPhone’ami. Obudzi cię dźwięk twojej ulubionej piosenki. Wystarczy wybrać ze swej kolekcji utwór na kolejny dzień i to on rano zabrzmi w sypialni jako pierwszy.

Neodymowe głośniki, w które wyposażone są urządzenia Clock Radio oraz iWakeUp, gwarantują doskonałą jakość emitowanego dźwięku.

iWakeUp to również odbiornik radiowy AM/FM z ustawieniami stacji i equalizera, ponadto oba sprzęty mają w zestawie dodatkowego pilota. Dzięki możliwości budzenia za pomocą iPoda, alarmu lub radia, urządzenia są niezwykle wszechstronne.

Funkcja podwójnego alarmu idealnie sprawdza się w przypadku współlokatorów, mających inny rozkład zajęć - każdy z nich może ustawić urządzenie zgodnie
z własnymi potrzebami.

Dodatkowym atutem obydwu sprzętów jest ich stylowy i elegancki design oraz rozmiary, które pozwolą zgrabnie umieścić je nawet na najmniejszej szafce nocnej.

Produkty Memorex dla iPodów będą dostępne w wybranych punktach handlowych, w sugerowanych cenach detalicznych:
iWakeUp – ok. 300 zł
Clock Radio – ok. 200 zł

Zobacz galerię produktów!