Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia

Codzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze.
/ 11.10.2013 12:04

Codzienne golenie już nigdy nie będzie takie samo. Nowa, rewolucyjna golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia zapewni arktyczną ulgę wrażliwej, podrażnionej skórze. 

Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia

fot. Materiały prasowe

To najnowsza golarka do golenia na sucho. Golarka, dzięki aluminiowej listwie chłodzącej zintegrowanej z głowicą obniża temperaturę powstającą podczas golenia i zapobiega podrażnieniom nawet najbardziej wrażliwej skóry. Innowacyjna technologia w połączeniu ze stylowym designem czyni ją prawdopodobnie najbardziej zaawansowaną technologicznie golarką na świecie. Odkryj zalety technologii aktywnego chłodzenia i zapomnij o podrażnieniach skóry!

U mężczyzn golenie może wywoływać nieprzyjemne objawy, takie jak zaczerwienienie, suchość, a czasem delikatne pieczenie. To właśnie z myślą o skórze wrażliwej, eksperci marki Braun opracowali rewolucyjne golarki °CoolTec. Golarki wyposażone zostały w aluminiową listwę chłodzącą, która aktywnie schładza skórę minimalizując jej podrażnienie w porównaniu do tradycyjnego golenia maszynką bez aktywnego chłodzenia. Po użyciu golarki skóra wrażliwa jest orzeźwiona, a podrażnienia po prostu znikają. Ta przełomowa innowacja wykorzystuje technologię termoelektrycznego chłodzenia, która stosowana jest przy konstrukcji statków kosmicznych i satelitów. 

Odkryj zalety niezwykłej technologii aktywnego chłodzenia i poczuj wyjątkową gładkość skóry wrażliwej na dłużej, dzięki wielu innowacyjnym rozwiązaniom:

 • Technologia aktywnego chłodzenia wykorzystuje aluminiową listwę chłodzącą, która schładza skórę w trakcie golenia, minimalizując jej podrażnienie. 
 • Ostrza SensoBlade™ dla ostatecznie gładkiego golenia. Ostrza specjalnie zaprojektowane w celu przechwytywania włosów rosnących w różnych kierunkach.
 • Regulowany trójfazowy system tnący składa się z dwóch niezależnych, ruchomych elementów tnących, które dostosowują się do każdego kształtu twarzy.
 • Przycisk chłodzenia, dzięki któremu można włączyć lub wyłączyć funkcję chłodzenia.
 • Baza czyszcząca Clean & Charge to jedyna na świecie, trójczynnościowa stacja czyszcząco-ładująca. Działa w oparciu o roztwór alkoholowy, eliminując 99,99% bakterii podczas każdego cyklu czyszczenia. Za pomocą jednego przycisku golarka zostaje naładowana i wyczyszczona. Ostrza są nasmarowane i utrzymane w doskonałym stanie.

Dodatkowe funkcje:

 • Pierwsza na świecie golarka z technologią aktywnego chłodzenia

  Funkcja Wet&Dry umożliwia komfortowe golenie na sucho lub odświeżające golenie na mokro.
 • Golarka jest 100% wodoodporna do głębokości 5m. W pełni nadaje się do mycia pod bieżącą wodą.
 • Wyświetlacz LED wskazuje poziom naładowania akumulatora, stan czystości urządzenia oraz status blokady podróżnej.
 • Trymer umożliwia przycięcie dłuższego zarostu.
 • Wytrzymały akumulator litowo-jonowy. Jedna godzina ładowania zapewnia do 45 minut bezprzewodowej pracy golarki. Krótkie, 5-minutowe ładowanie wystarcza na jednorazowe golenie.

fot. Materiały prasowe

Marka Braun to synonim doskonałego designu. Dlatego nowa golarka Braun °CoolTec z technologią aktywnego chłodzenia została doceniona za wspaniałe wzornictwo i wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Design Award 2013.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/14.12.2016 15:10
Ja używam Brauna z serii 9. Powiem, ze świetna sprawa bo oprócz tego, że goli perfekcyjnie dzięki tej technologii syncrosonic to jest też wodoodporna. Pozawala mi to zaoszczędzić dużo czasu rano bo biorę ją po prostu pod prysznic. Można się nie golić używając pianki lub bez. Ja używam bo mam delikatną skórę i w końcu nie mam podrażnień po goleniu - świetna sprawa :)
/11.12.2016 16:26
@lord, ja używam od kilku tygodni Brauna S09. Golarka goli bardzo dokładnie właśnie dzięki technologii Syncro Sonic, o którą pytasz. Polega to na tym, że golarka analizuje gęstość brody 160 razy na minutę i dostosowuje moc z jaką działa do gęstości zarostu w danym miejscu.
/10.12.2016 19:58
Ja zastanawiam się nad kupnem golarki Braun Series 9. Wie ktoś może o co chodzi z tą technologią Syncro Sonic? Ktoś używał tej golarki?
POKAŻ KOMENTARZE (2)