POLECAMY

Oryginalny prezent mikołajowy dla małych i większych

Za chwilę Dzień Świętego Mikołaja, a po nim gorączkowe przygotowania do Świąt i poszukiwanie prezentów dla najbliższych. Jaki podarunek wybrać, aby nasze dziecko czerpało radość z zabawy i nie znudziło się nim po kilku dniach?

Za chwilę Dzień Świętego Mikołaja, a po nim gorączkowe przygotowania do Świąt i poszukiwanie prezentów dla najbliższych. Jaki podarunek wybrać, aby nasze dziecko czerpało radość z zabawy i nie znudziło się nim po kilku dniach?

Świetnym pomysłem na niespodziankę pod choinką są cyfrowe ramki z serii Animal marki Hannspree, które od zwykłych ramek różnią się tym, że są w pluszowej obudowie.
Pluszowy słoń, żyrafa, panda i miś polarny to prawdziwe przytulanki, które mają w brzuchu wbudowane urządzenie wielofunkcyjne z 8-calowym ekranem (20,32 cm). Taka ramka może służyć do wyświetlania zdjęć, oglądania filmów i słuchania muzyki. Pełni również funkcję budzika i kalendarza. Ramki Hannsgiraffe, Hannselephant, Hannspanda, Hannspolarbear posiadają wbudowaną pamięć 256 MB, którą można rozszerzyć przez podłączenie klucza USB lub dysku przenośnego.
Cena cyfrowej ramki Hannspree z serii Animal to 360zł, jednak radość z niebanalnego i oryginalnego prezentu bezcenna.

Idealnym podarunkiem dla kibica piłki nożnej - zarówno dla dziecka, jak i dorosłego, może okazać się cyfrowy budzik Hannssoccer z funkcją ramki, który łączy w sobie wiele narzędzi w niewielkiej, "footballowej” obudowie. To sprytne małe urządzenie wyposażone w ekran 4,3” spełnia bardzo wiele funkcji. Jest budzikiem, radiem FM, odtwarzaczem MP3, a także kalendarzem i cyfrową ramką do przeglądania wybranych zdjęć. Fotobudzik Hannssoccer ma wejście USB 2.0 więc z powodzeniem można rozszerzyć jego pamięć. Koszt takiego prezentu wynosi 252,86zł.

Pluszowe foto-ramki i cyfrowy budzik kibica można kupić w sklepach komputerowych, jak również w sklepie on line www.hannspree.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/rok temu
Oczywiście zależy jaki budżet. Ogólnie myślę, że gra jest fajnym upominkiem i dla małych i dla dużych, fajne gry można zobaczyć na konsoleigry.pl Są czasami fajne promocje!
/7 lat temu
fajne, ale ja wole jednak zdjecia w formie papierowej, wydrukowane na drukarce w domu hp, z dobrym tuszem i papierem wygladaja bosko w tradycyjnej ramce
/8 lat temu
Ja również podarowałam oryginalny prezent dla mojego syna - teleskop Opticon. Cieszył się z niego jak nigdy, a i mój mąż się nim zafascynował.
POKAŻ KOMENTARZE (2)