Odpowiednik Thermomixa nigdy nie był w takiej cenie. Zaoszczędzisz ponad 3,5 tys. zł!

Kroi, miesza, zagniata ciasto, smaży i gotuje. Ten robot kuchenny jest idealnym odpowiednikiem popularnego Thermomixa! Z jedną tylko różnicą - Monsieur Cuisine Edition Plus kupisz teraz tylko za 1090 zł!
Julia Kot / 2 miesiące temu

O wielofunkcyjnym robocie kuchennym marzyłam od wielu lat. W kuchni nie znoszę obierania warzyw, krojenia ich na cienkie paseczki, ciągłego mieszania czy wyrabiania ciasta. I przyznam szczerze: dopiero wraz z Monsieur Cuisine Edition Plus powróciła moja miłość do przyrządzania potraw dla całej mojej rodziny!

Monsieur Cuisine Edition Plus

Teraz to właśnie ten robot kuchenny pracuje za mnie. Rezultatem są smaczne zupy i sosy, urozmaicone potrawy z warzyw, mięsa i ryb, pyszne desery i wypieki oraz zdrowe smoothies!

Kolejny plus tego urządzenia? Zajmuje mało miejsca w kuchni! Jest alternatywą dla wszystkich innych urządzeń, które każdej gospodyni domowej nie mieszczą się w szafkach.

Monsieur Cuisine Edition Plus posiada pojemnik do miksowania ze stali szlachetnej, nasadkę do mieszania, do gotowania na parze i zintegrowaną wagę kuchenną. W zestawie otrzymałam też książkę kucharską, z której codziennie korzystam.

Robot ma także dołączoną aplikację z ok. 200 przepisami napisanymi w języku polskim. Przyrządzanie potraw nigdy nie było prostsze!

Produkt posiada dwuletnią gwarancję. Naprawdę warto go kupić. Ja, jako żona i matka, nie wyobrażam sobie już gotowania obiadu bez Monsieur Cuisine Edition Plus w kuchni!

Zobacz także:Popularny fotel tańszy o 500 zł! Taka okazja nie będzie trwała wiecznie!Całoroczna kołdra z dwiema poduszkami za mniej niż 40 zł? Tylko teraz to możliwe!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/2 miesiące temu
wygląda solidnie i Kenwood to znana marka więc czemu nie...
/2 miesiące temu
no ja uważam że takie sprzęty o wiele tańsze są ok, ale pamiętajmy że będą miały krótszą żywotność, bo ich części są zrobione z gorszych materiałów. ja mam Kohersena, jest z wyższej półki cenowej, ale nie było żadnej awarii od prawie dwóch lat i to sobie cenię
/2 miesiące temu
A kenwood i nap titanium? Miał ktoś okazję?