Kuchnia na poddaszu fot. Adobe Stock

Nowoczesny design i innowacyjne technologie – Whirlpool

Wydaje, funkcjonalne i intuicyjne w obsłudze sprzęty w kuchni to podstawa udanego gotowania! Marka Whirlpool, największy producent dużych sprzętów AGD, przedstawia urządzenia z linii W Collection. Przekonaj się, ile może się zmienić w twojej kuchni!
03.11.2018 17:51
Kuchnia na poddaszu fot. Adobe Stock

Czy przebywanie w kuchni i tworzenie rozmaitych pysznych, kolorowych posiłków dla całej rodziny byłoby tak przyjemne, gdyby nie niezawodność sprzętów AGD? Spróbuj wyobrazić sobie kuchnię z kiepskim piekarnikiem, kuchenką gazową lub płytą indukcyjną czy mikrofalówką. Zamiast przyjemnością, gotowanie byłoby prawdziwą gehenną! Marka Whirlpool wie, jak dbać o to, by kuchnia kojarzyła się jak najmilej!

Intuicyjność, nowoczesność, nowoczesne technologie – to Whirlpool W Collection!

Od tego, co jemy, w największej mierze zależy nastrój danego dnia. Nie bez znaczenia jest także atmosfera, w jakiej przygotowujemy posiłki. To także właśnie w kuchni rozpoczynamy dzień i spędzamy w niej sporo czasu. Dlatego warto zadbać o to, by było to pomieszczenie jak najbardziej przyjazne!

Marka Whirlpool wprowadziła właśnie na rynek nową linię W Collection, w skład której wchodzą inteligentne sprzęty AGD. Cieszą zmysły eleganckim designem, są intuicyjne w obsłudze, a także stworzone są według standardów najnowocześniejszej technologii!

Jak zaprojektować kuchnię, by była jak najbardziej funkcjonalna?

W Collection – zaawansowana technologia i piękny wygląd!

Dziś trudno wyobrazić sobie nowoczesną i funkcjonalną kuchnię bez sprzętów, takich jak kuchenka/płyta indukcyjna, piekarnik, kuchenka mikrofalowa czy okap. Bez lodówki, pralki czy zmywarki dom również nie miałby szans na właściwe i sprawne funkcjonowanie.

W skład gamy nowoczesnych urządzeń z linii W Collection wchodzą cztery linie urządzeń do zabudowy:

 • W 6
 • W 7
 • W 9
 • W 11, będąca linią flagową.

Tym, co wyróżnia sprzęty z tej kolekcji, jest przede wszystkim zastosowanie innowacyjnej technologii, między innymi:

 • Czteropunktowa termosonda
 • Kolorowe wyświetlacze MySmartDisplay
 • Funkcja Cook4, dzięki której możesz piec cztery potrawy w tym samym czasie
 • Rozwiązanie connectivity z aplikacją 6th Sense Live
 • System PowerClean Pro zastosowany w zmywarkach.

Każdy produkt jest wyposażony w technologię Whirlpool 6. Zmysł – to właśnie dzięki niej obsługa urządzeń jest tak prosta i intuicyjna!

Minimalistyczny design i estetyczne wykończenie doskonale uzupełniają zalety tych urządzeń.

Czym wyróżniają się innowacje zastosowane w sprzętach W Collection?

Czteropunktowa termosonda MultisenseProbe mierzy temperaturę w czterech różnych punktach  potrawy, dzięki czemu masz pewność, że będzie wypieczona równomiernie. Konstrukcja sondy pozwala na umieszczenie jej w dowolnej potrawie, nawet o płynnej konsystencji!

Cook4 to funkcja umożliwiająca pieczenie czterech różnych dań jednocześnie. Dzięki jednemu programowi przygotujesz całe menu – interfejs zasugeruje odpowiednią półkę na daną potrawę. Smaki i zapachy potraw nie zmieszają się, dzięki obiegowi powietrza i mocniejszemu silnikowi wentylatora.

SteamSense i SteamSense+ to funkcja umożliwiająca gotowanie na parze w piekarniku. Połączenie pary wodnej i termoobiegu gwarantuje idealny smak, soczystość i wypieczenie potrawy.

PowerClean Pro to technologia zastosowana w zmywarkach z linii W Collection. Dzięki dyszy umieszczonej na tylnej ścianie dokładne umycie nawet najbardziej zabrudzonych dużych naczyń będzie bezproblemowe! Dzięki tej strefie, w zmywarce zmieści się także do 30 % naczyń więcej!

Garść pomysłów na nowoczesną kuchnię [Zdjęcia]

Czterodrzwiowa chłodziarkozamrażarka Whirlpool z technologią NoFrost to idealne połączenie nowoczesnego wzornictwa i innowacyjnych technologii chłodzących. Sprzęt o pojemności aż 575 litrów wyposażony jest w specjalną szufladę z kontrolą temperatury, a emitowany hałas podczas pracy nie przekracza 35 dB.

Akademia Kulinarna Whirlpool – magiczne miejsce na mapie Warszawy

Akademia Kulinarna Whirlpool to kultowe miejsce – teraz w nowej odsłonie! Akademia przeszła wizualną i technologiczną metamorfozę, a koncepcja zmian oparta była na trzech założeniach:

 • Kolor
 • Radość
 • Szczęście.

Taka właśnie powinna być nowoczesna i funkcjonalna kuchnia! Białe ściany zostały zastąpione żółtymi, czerwonymi i turkusowymi kolorami. Sprzęty AGD pochodzą właśnie z linii W Collection.

W Akademii Kulinarnej Whirlpool połączyliśmy ciepłe wnętrza z innowacyjnymi technologicznie sprzętami Whirlpool. Jest to przykład na to, jak nowoczesne, designerskie piekarniki czy lodówki idealnie wkomponowują się w rodzinną, kolorową, domową kuchnię

– mówi Jan Strumiłło, architekt i autor projektu.

Odnowiona Akademia zaprasza pasjonatów gotowania na warsztaty pod okiem zawodowych kucharzy aż 3 razy w tygodniu, którzy wprowadzą wszystkich chętnych w tajniki gotowania. Od podstaw, przez tajniki kuchni włoskiej, po warsztaty tematyczne.

Zobacz także:
Brudny piekarnik? Nigdy więcej! Zobacz, jak go wyczyścić!
Jak prawidłowo użytkować lodówkę, by służyła jak najdłużej?