Czy lodówka może być nowoczesnym elementem designu? Poznaj nowości marki Liebherr!

Lodówka, wbrew pozorom, to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia kuchni. Musi być nie tylko pojemna i niezawodna – liczy się także nowoczesny design i szerokie możliwości. Sprawdź nowości marki Liebherr!
Wioletta Górecka / 6 miesięcy temu
Czy lodówka może być nowoczesnym elementem designu? Poznaj nowości marki Liebherr! fot. Adobe Stock

W którym pomieszczeniu w domu spędzasz najwięcej czasu? Choć wydaje się to mało prawdopodobne, to z pewnością jest to… kuchnia! Korzystasz z niej zwykle kilka/kilkanaście razy dziennie po kilka czy kilkanaście minut. Jednak zsumowując czas wizyt może okazać się, że w ciągu dnia jest to więcej niż cięgiem spędzasz w pokoju czy sypialni! To właśnie w kuchni rozpoczynasz swój dzień – przygotowując śniadanie, które powinno zapewnić ci energię i pozytywny nastrój na resztę dnia. W kuchni powstają także pyszne obiady, wypieki i przekąski. Nie jest więc przesadą stwierdzenie, że to właśnie kuchnia jest sercem domu. Zadbaj więc o to, by spędzony w niej czas był jak najbardziej przyjemny i efektywny!

Lodówka – najważniejszy element wyposażenia kuchni

Bez czego nie mogłabyś obejść się w kuchni? Na pewno bez dużego, wygodnego stołu do przygotowywania posiłków, kuchenki i piekarnika, a także innych niezbędnych (lub przynajmniej znacznie ułatwiających przygotowywanie posiłków i deserów) sprzętów. Do takich bez wątpienia należy lodówka. Powinna być nie tylko pojemna i solidnie wykonana, by posłużyła przez długie lata. Równie ważna jest jej funkcjonalność – nie powinna ograniczać się tylko do kilku półek w części chłodniczej i szuflad w zamrażalniku. Lodówka nie służy tylko do przechowywania jedzenia – powinna również ułatwiać codzienne wizyty w kuchni! W jaki sposób?

Nowości marki Liebherr dostępne już w Polsce

Lodówka stanowi tak samo istotny element wyposażenia wnętrza, co meble i dodatki. Ma to szczególnie znaczenie wówczas, gdy jest duża i zajmuje centralne miejsce w kuchni. Naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów wychodzi marka Liebherr, oferując na polskim rynku 3 nowe, innowacyjne modele chłodziarko – zamrażarek. To SBSes – 8486 z linii Side by Side, CBef 4815-21 oraz CNst 4813 z linii Sticker Art. Co wyjątkowego mają do zaoferowania?

Świeżość w dużym formacie

Chłodziarko zamrażarka SBSes 8486 z linii Side by Side posiada aż 6 stref klimatycznych – każda z nich jest dopasowana do innego rodzaju żywności, dzięki czemu każdy z nich ma idealne warunki. Zapewnia to świeżość na długi czas. Dodatkowym ułatwieniem jest wyposażenie w szuflady BioFresh – zapewniają elastyczność i kontrolę klimatu, w którym przechowuje się artykuły spożywcze. Niezależny, elektroniczny system sterowania pozwala na ustawienie temperatury z dokładnością do 1 stopnia! Półki wykonane są ze szkła hartowanego GlassLine, a wykończone są one stalą szlachetną. Co istotne – w tym modelu zastosowano technologię No Frost, która zapewnia profesjonalną jakość chłodzenia, zamrażając produkty i odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Nigdy więcej rozmrażania lodówki! Model posiada również chłodziarkę do wina z dwustrefową, precyzyjną regulacją temperatury. Sprzęt zachwyca pod każdym względem – pojemnością 645 litrów i zużyciem energii w klasie energetycznej A++!

Chłodziarko - zamrażarka SBSes 8466 - cena 19 499 zł brutto

Komfort ciszy

Ile razy zdarzyło się, że mimo absolutnej ciszy w domu, odgłosy lodówki pracującej w kuchni skutecznie psuły rozkoszowanie się spokojem? Dzięki modelowi CBef 4815-21 nigdy więcej nie usłyszysz pracy lodówki. Dzięki ogromowi starań inżynierów, poziom szumu wynosi zaledwie 34 dB, co czyni model jednym z najcichszych na rynku. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu sprężarki o zmiennej prędkości, wentylatora o regulowanych obrotach oraz czynnika chłodniczego nowej generacji. W dodatku model należy do energooszczędnej linii BluPerformance. Wyposażenie modelu w technologię BioFresh gwarantuje idealny klimat dla długotrwałej świeżości, mając przy tym klasę energetyczną A ++. Rozkoszuj się w ciszy!

Chłodziarko - zamrażarka Liebherr CBef 4815-21, cena 5399 zł brutto

Limitowana edycja StickerArt

Uwielbiasz nowoczesny design i szukasz urządzenia pasującego do nietuzinkowego wyposażenia wnętrza twojego domu? Chłodziarko – zamrażarka CNst4813 z linii Sticker Art to doskonałe rozwiązanie dla każdego fana designu. Barwna grafika i ekskluzywne rysunki ożywiają wnętrze domu, wpisując się doskonale w najnowsze trendy. Prócz tego produkt gwarantuje długotrwałe zachowanie świeżości produktów dzięki technologii NoFrost. Funkcja DuoCooling pozwala na ustawienie temperatury w chłodziarce i zamrażarce niezależnie od siebie.

Chłodziarko - zamrażarka CNst4813, cena 2799 zł brutto

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań i dopracowaniu najmniejszych szczegółów, produkty Liebherr zapewniają największą przyjemność użytkowania przy najlepszej wydajności!

Zobacz także:
Jak użytkować lodówkę, by posłużyła jak najdłużej?
5 porad, co sprawdzić przy zakupie lodówki!
Jak optymalnie rozmieszczać żywność w lodówce?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)