Nowa designerska linia Vintage

Jesienią w polskich sklepach zadebiutuje nowa linia produktów marki ARDO – designerska linia lodówek "Vintage".
Joanna Szczepaniak / 24.02.2014 14:46
Nowe chłodziarko-zamrażarki wyróżniają się zupełnie nowym wyglądem, który pozwoli użytkownikom zaaranżować wnętrze kuchni według najnowszych światowych trendów estetycznych.

Na przestrzeni ostatnich kilku lat Polacy zaczęli zwracać coraz większą uwagę na wystrój wnętrz, w których mieszkają. Wystrój kuchni, jednego z najważniejszych pomieszczeń w domu wymaga również odpowiednio dobranego sprzętu AGD, w tym lodówki. Marka ARDO wprowadza na rynek niezwykle nowoczesną, designerska linię Vintage, nawiązującą do najlepszych tradycji w projektowaniu użytkowym.

Linia Vintage będzie dostępna w 3 kategoriach: Classic, Paint i Onlyou.
Classic - dostępny w trzech kolorach (białym, beżowym i srebrnym) jest przeznaczonych dla osób, które gustują w rozwiązaniach klasycznych.
Paint (ang. kolor) - jest dla odważnych poszukiwaczy innowacyjnych rozwiązań przy aranżacji wnętrz. Linia ta jest dostępna w 13 kolorach – od pudrowego różu, przez intensywną czerwień po soczystą limonkę.
Onlyou - to lodówki dla kreatywnych – jej wygląd możemy zaprojektować sami, wybierając ulubione zdjęcie z wakacji, portret ukochanej osoby lub jakikolwiek inny motyw wizualny.
W zaprojektowaniu lodówki "szytej na miarę" pomoże łatwa w obsłudze aplikacja komputerowa, dostępna na stronie www.ardovintage.pl.

Wszystkie lodówki marki ARDO spełniają najwyższe standardy użytkowania: są energooszczędne czyli przyjazne dla środowiska i kieszeni klienta, pracują w Klasie A+ i A++, a najoszczędniejsze z nich zużywają jedynie 0,44 KWh. Lodówki ARDO wyposażone są również specjalny system antybakteryjny, który pozwala na znacznie dłuższe utrzymanie przechowywanej żywności. Półki wykonane są z najwyższej jakości szkła Pirex.

www.ardovintage.pl