Niskokaloryczne Risotto Pronto – zdrowsze i smaczniejsze!

Nowe oryginalne włoskie risotto dla wszystkich, którzy dbają o linię i cenią doskonały smak potraw.
riso1.jpgRisotto Pronto to oryginalne włoskie risotto, stworzone na bazie najlepszych składników i według tradycyjnych receptur – gotowe już w 12 minut.
Dzięki wyeliminowaniu sztucznego składnika, jakim jest tłuszcz utwardzony, nowe produkty Risotto Pronto są jeszcze bardziej naturalne i zdrowe.

riso01.jpg

Teraz, większość z oferowanych rodzajów risotto zawiera już tylko ok. 2 % tłuszczu naturalnego, dzięki czemu produkty są zdecydowanie mniej kaloryczne. Ponadto redukcja sztucznego tłuszczu pozwala na uzyskanie bardziej wyrazistego oraz naturalnego smaku dań.

Risotto Pronto Riso Gallo to rozwiązanie dla wielbicieli włoskiej kuchni, którzy cenią doskonały smak potraw i dbają o kondycję swojego ciała.

W ofercie produktów Risotto Pronto znajdują się następujące smaki: 4 Fromaggi (z serem), Funghi Porcini (grzybowe), Nero di seppia (z rybą), Tartuffo (truflowe) oraz Milanese (z szafranem). Jedno opakowanie Risotto Pronto (250g) wystarczy do przygotowania 2-3 posiłków – jako danie główne, lub 3-4 dań serwowane jako dodatek do potrawy. Sugerowana cena produktu wynosi: 12-14 zł.

Uwaga! uwaga! Uwaga!
Konkurs zakończony. Oto lista zwycięzców:

1. Mieczysław Kaja, Kraków
2. Marzenna Kaszkurska, Gdańsk
3. Katarzyna Masna, Góra Kalwaria
4. Anna Grzybicka, Gdańsk
5. Justyna Pazdrowska, Gliwice
6. Julia Madajczak, Warszawa

Gratulujemy!


SKOMENTUJ
KOMENTARZE (19)
/13 lat temu
Zrobiłam risotto z rybą (RISOTTO NERO DI SEPPIA) i się rozczarowałam: jest paskudne z wyglądu i smaku. Wygląda jak ryż wymieszany z lepikiem. A smakuje jeszcze gorzej - spróbowałam troszeczkę (fuj) i wyrzuciłam resztę do śmieci ... TEGO NIE DA SIĘ ZJEŚĆ
/13 lat temu
W końcu doczekałam się na nagrodę - paczka przyszła z 4 rodzajami... W tym tygodniu będę próbować zrobić te potrawy :-) POZDRAWIAM
/13 lat temu
dostałam paczkę z 4 gatunkami risotto :) Dziękuję!!
POKAŻ KOMENTARZE (16)