TOP 5 nietypowych sprzętów domowych

Steamer, filtr do prysznica i inne gadżety!
nietypowe gadżety do domu, sprzęty domowe których nie znasz fot. Fotolia

Życie wzorowej pani domu nie jest proste, ale istnieje wiele sposobów na to, aby je ułatwić! Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej praktycznych gadżetów i sprzętów.

Czasem aż trudno uwierzyć, że jeszcze 100 lat temu nasze prababcie prawdopodobnie nie wyobrażały sobie nawet, jak powszechne stanie się posiadanie pralek, lodówek i odkurzaczy! Zobacz naszą listę 5 nietypowych gadżetów do domu!

1. Steamer

To innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi ci prasowanie. Dzięki steamerowi nie musisz rozkładać deski, a wygładzenie tkanin o specyficznej strukturze staje się o wiele prostsze!
To urządzenie szybko odświeża ubrania, co bardzo przydaje się np. gdy chcesz wyczyścić płaszcz. Steamer jest po prostu lekką, reczną parownicą.

2. Filtr prysznicowy

Zwykle bardziej dbamy o jakość wody pitnej, trochę zapominając o tej, w której się kąpiemy. Tymczasem chlor ma bardzo negatywny wpływ na naszą skórę i włosy! Filtr prysznicowy kosztuje już 30-40 zł, a montuje się go bardzo prosto.

3. Robot do drinków

W XXI wieku możesz mieć w domu nawet... zautomatyzowanego barmana. To barobot, czyli mechaniczne urządzenie, które przygotuje pyszne drinki.
Steruje się nim za pomocą specjalnej aplikacji.

4. Oczyszczacz powietrza

Powietrze w domu możesz nie tylko nawilżać - pora również na jego oczyszczanie! Oczyszczacz zatrzymuje w sobie nie tylko kurz, ale również zarodniki pleśni, wirusy, a także nieprzyjemne zapachy. Kosztuje średnio około 1200 zł.

5. Domowa stacja pogodowa

Możesz ją kupić już za niecałe 100 zł! Czujniki temperatury należy umiejscowić na zewnątrz, a samo urządzenie ustawić w domu. Dzięki temu w każdej chwili będziesz mieć bieżący obraz sytuacji pogodowej!

Zobacz inne ciekawe porady:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)