TOP 5 nietypowych sprzętów domowych

Steamer, filtr do prysznica i inne gadżety!
TOP 5 nietypowych sprzętów domowych fot. Fotolia

Życie wzorowej pani domu nie jest proste, ale istnieje wiele sposobów na to, aby je ułatwić! Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to bardziej praktycznych gadżetów i sprzętów.

Czasem aż trudno uwierzyć, że jeszcze 100 lat temu nasze prababcie prawdopodobnie nie wyobrażały sobie nawet, jak powszechne stanie się posiadanie pralek, lodówek i odkurzaczy! Zobacz naszą listę 5 nietypowych gadżetów do domu!

1. Steamer

To innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi ci prasowanie. Dzięki steamerowi nie musisz rozkładać deski, a wygładzenie tkanin o specyficznej strukturze staje się o wiele prostsze!
To urządzenie szybko odświeża ubrania, co bardzo przydaje się np. gdy chcesz wyczyścić płaszcz. Steamer jest po prostu lekką, reczną parownicą.

2. Filtr prysznicowy

Zwykle bardziej dbamy o jakość wody pitnej, trochę zapominając o tej, w której się kąpiemy. Tymczasem chlor ma bardzo negatywny wpływ na naszą skórę i włosy! Filtr prysznicowy kosztuje już 30-40 zł, a montuje się go bardzo prosto.

3. Robot do drinków

W XXI wieku możesz mieć w domu nawet... zautomatyzowanego barmana. To barobot, czyli mechaniczne urządzenie, które przygotuje pyszne drinki.
Steruje się nim za pomocą specjalnej aplikacji.

4. Oczyszczacz powietrza

Powietrze w domu możesz nie tylko nawilżać - pora również na jego oczyszczanie! Oczyszczacz zatrzymuje w sobie nie tylko kurz, ale również zarodniki pleśni, wirusy, a także nieprzyjemne zapachy. Kosztuje średnio około 1200 zł.

5. Domowa stacja pogodowa

Możesz ją kupić już za niecałe 100 zł! Czujniki temperatury należy umiejscowić na zewnątrz, a samo urządzenie ustawić w domu. Dzięki temu w każdej chwili będziesz mieć bieżący obraz sytuacji pogodowej!

Zobacz inne ciekawe porady:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)