neony w domu, neon w pokoju, neon w domu, neony we wnętrzu fot. Fotolia

Wnętrzarski hit: neon w pokoju

Podoba nam się taki gadżet!
Weronika Kwaśniak / 15.10.2015 07:00
neony w domu, neon w pokoju, neon w domu, neony we wnętrzu fot. Fotolia

Kojarzą ci się tylko z nocnymi ulicami Nowego Jorku? A może myślisz o nich tylko w kontekście reliktów PRL-u? To duży błąd! Świetnie prezentują się w XXI-wiecznych wnętrzach!

Neony w domu

Neony coraz rzadziej widzimy na ulicach, za to stopniowo zaczynają podbijać pokoje, kuchnie i łazienki. Zazwyczaj są one nieduże i subtelne - nam podobają się zwłaszcza te w formie motywującego hasła lub zabawnego cytatu, które można powiesić niemal w każdym wnętrzu.
Neon można umieścić np. nad łóżkiem w sypialni - będzie wtedy pełnić jednocześnie funkcję lampki nocnej, umożliwiającej wieczorną lekturę.
Aranżacje z neonem często balansują na granicy kiczu. Nam podoba się przekorne umieszczenie tego typu gadżetu w minimalistycznym wnętrzu, urządzonym w skandynawskim stylu. Na tle ascetycznych barw i form, pojedynczy dominujący akcent będzie prezentować się świetnie!
fot. serwis prasowy Czerwona Maszyna

Zobacz też nasze sposoby na plamy:

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (2)
/30.09.2016 18:18
Ja mam neon na obrazach na płótnie od DCN Gallery. To moim zdaniem kolory uniwersalne, ale mogą być w wystroju wnętrz tylko jako dodatki
/28.10.2015 18:12
Mam swój własny mini neon robiony na zamówienie. Mąż zrobił mi niespodziankę. Niedawno mieliśmy remont w sypialni. Nowe meble, nowy kolor ścian (absolutnie piękny odcień fioletu z magnata), dwa dni po skończeniu remontu przychodzi mąż do domu i przynosi mi neony w kształcie pierwszych liter z naszych imion. Piękne!