Multicooker w Biedronce. Takiej okazji jeszcze nie było!

Lubisz gotować, smażyć, piec i grillować, ale nie masz miejsca na te wszystkie garnki, patelnie i miski? Postaw na multicooker, czyli garnek wielofunkcyjny. Tylko teraz w Biedronce zapłacisz za niego 169 zł!
Julia Kot / 05.10.2018 16:44

Multicooker z Biedronki

Multicooker z Biedronki to prawdziwy hit. Posiada funkcję podtrzymywania ciepła oraz funkcję opóźnienia gotowania, nawet do 24 godzin! Ma też 11 automatycznych programów do smażenia, duszenia, pieczenia i gotowania na parze.

Koniec z myciem kilku garnków i szorowaniem patelni. Od teraz do przyrządzenia pysznego dania potrzebujesz tylko multicookera! Urządzenie posiada także panel kontrolny z wyświetlaczem i wskaźnikiem LED.

W zestawie za 169 zł znajdziesz plastikową tackę do gotowania na parze, wyjmowany pojemnik pokryty powłoką nieprzywierającą, ruchomy uchwyt ułatwiający przenoszenie, łyżkę, łopatkę, przewód sieciowy o długości 1,05 m i miarkę.

Boisz się kolejek przed Biedronką? W sieci też znajdziesz sprzęt tego typu w okazyjnej cenie. Garnek wielofunkcyjny zastępuje aż 8 urządzeń kuchennych: grill, rondel, frytkownicę, patelnię, garnek, parowar, brytfannę i wolnowar.

Zobacz inne promocje:Rewelacyjna lokówka od dzisiaj w Lidlu! Tańszej nie znajdziesz!To urządzenie powinno znaleźć się w każdym domu. Wszystkie dzieci oszaleją z zachwytu!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)