Modne słuchawki We-Dwoje.pl wybiera

Modne ubranie to za mało żeby zaistnieć w miejskiej dżungli. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze modnych gadżetów, chociażby dużych, kolorowych słuchawek.
/ 13.04.2011 07:18

Modne ubranie to za mało żeby zaistnieć w miejskiej dżungli. Do pełni szczęścia potrzeba jeszcze modnych gadżetów, chociażby dużych, kolorowych słuchawek.

Kolorowe słuchawki nie są już domeną chłopców spędzających cały dzień na skate parku. Przeniosły się do świata mody, zyskały nowy wygląd i sprawiły, że stały się obiektem porządania.

Bez względu na to jaki model wybierzesz, warto zapoznać się z ich właściwościami. Słuchawki tzw. douszne są idealne do przenośnych odtwarzaczy. Ich największy atut to oczywiście niewielki rozmiar i wygoda w użytkowaniu. Rodzaj brzmienia jakie się z nich wydobywa nie jest niestety porównywalny ze słuchawkami nausznymi, dlatego coraz więcej zwolenników odtwarzaczy z nich rezygnuje.

Czasem trudno jednak oprzeć się poczuciu, że nie chodzi jedynie o jakość dźwięku, ale przede wszystkim wygląd zewnętrzny. Kultowa postać Betty Bop goszcząca co i rusz to na kubkach to torebkach, na dobre zagościła na sprzęcie grającym.

Urocze pszczółki, serduszka i pandy stały się konkurencją dla fikuśnych kolczyków dyndających wokół twarzy.

Zwolennikom Gwiezdnych Wojen z całą pewnością przypadnie do gustu coś z kolekcji. Niech moc będzie z wami!

Słodka kotka Hello Kitty wystąpiła w towarzystwie Pana Gąbki. Intensywne kolory wygrywają z panującą dotąd czernią.

Słuchawki jak od Coco Chanel? Oto kolejny dowód na to, że ponadczasowe wzory nigdy nie tracą na aktualności.

fot. gizmaniak.pl, pomyslynazakupy.pl, soundwear.pl,