Lokalizator dziecka „Mamo tu jestem” !

Lokalizator dziecka "Mamo tu jestem" pomoże zachować wewnętrzny spokój rodzicom i opiekunom. Nasze dzieci będą bezpieczne bez względu na to, gdzie się będą znajdować.

Lokalizator dziecka "Mamo tu jestem" zapewni wewnętrzny spokój rodzicom i opiekunom. Nasze dzieci będą bezpieczne bez względu na to, gdzie się będą znajdować.

 

Dzieci są bez wątpienia bardzo ruchliwe. Biegają, skaczą, chowają się.. Wszystko to jest elementem zabawy. Nasze pociechy poznające dopiero świat, zafascynowane są wszystkim, co jest dookoła nich. Ich ciekawość może przyprawić o ból głowy niejednego rodzica. A dlaczego? Zatłoczone centra handlowe, parki, kina są miejscem, gdzie możemy stracić nasze pociechy z pola widzenia. A wtedy pojawia się u opiekunów zdenerwowanie, a także przewidywanie najgorszej scenerii. Aby uwolnić nasze głowy od czarnych myśli stworzono lokalizator dziecka „Mamo tu jestem”!

Lokalizator dziecka „Mamo tu jestem” !

Fot. www.mamotujestem.pl

Małe urządzenie o zasięgu 50 metrów spodoba się zapewne naszym urwisom. Producenci zadbali o to, aby zarówno dziewczynki jak i chłopcy cieszyli się z jego posiadania. Małe miśki dostępne są w dwóch kolorach: różowym i brązowym. Odbiornik należy przypiąć dziecku w dowolnym miejscu: na ręce lub nodze, przy pasku lub bucie. A nadajnik dołączony do miśka zostawiamy sobie. Chowamy do kieszeni, wrzucamy do torebki, przypinamy do kluczy. Krótko mówiąc - chowamy w "pewne" miejsce. Kiedy włączymy odbiornik na brzuszku misia zapali się czerwone światło. Wówczas następuje połączenie między nadajnikiem i odbiornikiem. Wtedy należy nacisnąć przycisk na nadajniku, usłyszymy kilka dźwięków i urządzenie jest gotowe. W praktyce wygląda to następująco: nasza pociecha oddala się, naciskamy przycisk na naszym nadajniku, misiek w tym samym czasie wydaje dźwięk, a my idąc za sygnałem - szybko odnajdujemy dziecko.

 

Lokalizator dziecka „Mamo tu jestem” !

                                Fot. www.mamotujestem.pl

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/6 lat temu
Bardzo przydatne :)
/6 lat temu
Bardzo przydatne :)
/6 lat temu
niby fajne ale niezbyt duży zasięg ma ;)