POLECAMY

Wygraj szczoteczkę Philips z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej

Uśmiechnij się szeroko i zgarnij nagrodę!
Wygraj szczoteczkę Philips z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej fot. serwis prasowy Philips

20 marca obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji Philips przygotował konkurs, w którym możesz wygrać szczoteczkę pozwalającą na pielęgnację z najwyższej półki. Uśmiechnij się do nas i wygraj!

Nie tylko piękno

Jama ustna składa się z zębów, dziąseł, ślinianki, języka, ust, mięśni żujących, podniebienia, błony śluzowej i szczęki. Choroby jamy ustnej, do których należą między innymi schorzenia dziąseł, zwiększają ryzyko cukrzycy, chorób serca, raka trzustki i zapalenia płuc. Dlatego dbałość o higienę jamy ustnej ma kluczowe znaczenie w utrzymaniu jej funkcji i zachowaniu dobrego ogólnego stanu zdrowia.

Przerażające statystyki

Czy wiesz, że próchnica zębów dotyka połowę światowej populacji? A 3,9 mld ludzi na całym świecie zmaga się z chorobami jamy ustnej? To liczby, które mrożą krew w żyłach! Musisz wiedzieć, że profilaktyka i właściwa pielęgnacja jest kluczem do sukcesu. Jeżeli masz dziecko, pamiętaj, żeby od najmłodszych lat wyrobić w nim nawyk prawidłowego i regularnego dbania o higienę jamy ustnej. 

Zmień nawyki

Fatalna dla zdrowia jamy ustnej jest dieta pełna cukru, palenie, nadużywanie alkoholu i niedostateczna higiena. Pamiętaj, że jesteś tym co jesz. O szkodliwości palenia i picia w ilościach nadprogramowych na pewno wiesz. Dodatkowo regularne mycie zębów, korzystanie z płynów do płukania jamy ustnej i nici dentystycznych pozwoli ci cieszyć się pięknym uśmiechem i zdrowiem!

Żyj rozsądnie – dbaj o zdrowie jamy ustnej

Z okazji tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej, Światowa Federacja Dentystyczna (FDI) przygotowała kampanię pod hasłem „Live Mouth Smart" (Żyj rozsądnie – dbaj o zdrowie jamy ustnej), która ma zachęcić ludzi na całym świecie do dbania o higienę jamy ustnej, tak by mogli zachować piękny uśmiech przez długie lata – od dzieciństwa aż do późnej starości. 

Postaw na profesjonalizm 

Stomatolodzy najczęściej polecają szczoteczki soniczne np. Philips Sonicare. Podczas tegorocznego Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej marka Philips Sonicare udzieli konsumentom skutecznych  porad i wskazówek, jak dbać o jamę ustną, zęby i dziąsła oraz zachęci do wyrabiania odpowiednich nawyków. Philips Sonicare dąży do tego, żeby podnieść jakość ludzkiego życia poprzez innowacje. Dołącz do drużyny zdrowia!


Szczoteczka soniczna Philips Sonicare 

Po prostu wygraj

Zrób zdjęcie swojego uśmiechu, wypełnij formularz i weź udział w konkursie z okazji Światowego Dnia Zdrowia Jamy Ustnej. Konkurs jest przeznaczony dla dorosłych, jak również dla maluchów! Zdjęcia dziecięcych uśmiechów mile widziane. Do wygrania najnowsza szczoteczka Philips Sonicare o wartości ok. 1000 zł, która zapewni codzienną, profesjonalną pielęgnację. Powodzenia! 

Aby wziąć udział w konkursie kliknij tutaj!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/rok temu
Polecam przeczytać poradnik na temat szczoteczek elektrycznych i sonicznych al.to/aktualnosci/4652-szczoteczka-soniczna-czy-elektryczna-poradnik.html