POLECAMY

WYNIKI KONKURSU: Wygraj odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1

Sprawdź odkurzacz nowej generacji Philips!
WYNIKI KONKURSU: Wygraj odkurzacz bezprzewodowy Philips PowerPro Aqua 3w1

Laureatami konkursu zostali: 

Magdalena K, Hrubieszów
Marta K, Warszawa
Joanna C, Warszawa
 
Gratulujemy! 

Jesteś fanką czystości? Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 pozwoli ci w prosty sposób zadbać o porządek w całym domu. Urządzenie jest bezprzewodowe, posiada w zestawie bezworkowy odkurzacz pionowy do wszystkich podłóg, odkurzacz ręczny do kanap, krzeseł czy narożników, a także system czyszczenia na mokro do usuwania wilgotnych zabrudzeń. Produkt świetnie sprawdzi się w domowych warunkach i zajmie mało miejsca.

Odpowiedz na pytania dotyczące filmu i wygraj odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1:

1.    Co zmywa odkurzaczem PowerProAqua 3w1 bohaterka filmu?
2.    Dlaczego chciałabyś przetestować odkurzacz i jak sądzisz – której jego funkcji używałabyś najczęściej?

 

Bez przewodu, bez problemu

Każdej z nas zależy na czasie a dodatkowe 30 minut z ulubioną książką jest bezcenne. Odkurzacz jest bezprzewodowy i został wyposażony w litową baterię 18 V, która wystarcza na 40 minut sprzątania. Odkurzacz pionowy posiada także wbudowany odkurzacz ręczny, który skutecznie sprzątnie okruchy ze stołu czy sierść z kanap, krzeseł i narożników. Wymienione funkcje pozwolą ci za pomocą jednego urządzenia doprowadzić dom do porządku.


 

Philips PowerPro Aqua 3w1 jest lekki i posiada elegancki wygląd, może stanowić futurystyczny element wystroju wnętrza. Nareszcie zaoszczędzisz miejsce w swojej szafie!

Czyszczenie na mokro

Zapomnij o wiadrze z wodą i mopie! Urządzenie marki Philips ma system czyszczenia na mokro. Wystarczy, że do odkurzacza przymocujesz zbiornik napełniony wodą oraz wybranym przez ciebie środkiem czystości. Technologia reguluje proces uwalniania wody, wiec nie musisz martwić się o mokre plamy na czyszczonej powierzchni.

Pomoc dla alergików

Odkurzacz Philips PowerPro Aqua 3w1 nie tylko oczyści powierzchnie ale zadba też o czystość powietrza w twoim domu.  Wyposażony w 3-warstwowy, zmywalny filtr z niemiecką technologią wyłapuje ponad 90% bardzo drobnych cząsteczek, takich jak mikroorganizmy o wielkości nawet 0,3 mikrona. Zebrany przez odkurzacz kurz możesz opróżnić jedną ręką, nie dotykając zawartości pojemnika. Urządzenie będzie idealnym pomocnikiem w walce z alergenami!

Innowacyjne rozwiązania

Dzięki Technologii PowerCyclon w odkurzaczu Philips PowerPro Aqua 3w1 sprzątanie będzie bardziej efektywne i zajmie ci dużo mniej wolnego czasu. Powietrze szybko wpływa do komory PowerCyclone i przyspiesza dzięki zakrzywionemu przepustowi, co skutecznie oddziela powietrze od kurzu. Jedno pociągnięcie i gotowe!

Dodatkowo urządzenie posiada nasadkę TriActive Turbo, która pomoże ci utrzymać czystość twardych podłóg i dywanów. Jeżeli masz w domu zwierzaka dzięki tej funkcji pozbędziesz się problemów z sierścią.

 

Zadanie konkursowe:
 
Wygraj 1 z 3 :
odkurzaczy Handstick PowerPro Aqua 3w1 marki Philips - koszt jednego urządzenia  to 1 295 zł


UWAGA! Odpowiedź prześlij przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz poniżej.
 
Konkurs trwa od 05.05.2016 r. do 19.05.2016 r.
 

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/rok temu
Widziałam w Komputroniku, wydaje się sensowny.
/rok temu
Odkurzacz jest rewelacyjny . Wreszcie mogę codziennie odkurzać bez większego wysiłku , przy dzieciach sprawdza się rewelacyjnie . Okruchy na stole , pod stołem na kanapie , piasek w przedpokoju - teraz łatwo i szybko mogę wszystko posprzątać. Odkurzacz pracuje dość cicho , bardzo łatwo się go obsługuje i czyści. Dzięki zwrotnej szczotce można dotrzeć do każdego kąta. Funkcja czyszczenia na mokro idealnie sprawdza się do czyszczenia tarasu. Odkurzacz jest naprawdę świetny i godny polecenia!
/2 lata temu
Możliwość posiadania takiego odkurzacza byłaby zbawieniem przy małym dziecku :)