POLECAMY

Weź udział w konkursie i wygraj suszarkę Electrolux o wartości ok. 2900 zł!

Oszczędzaj czas i miejsce z nowoczesnym urządzeniem do suszenia ubrań.
Weź udział w konkursie i wygraj suszarkę Electrolux o wartości ok. 2900 zł! fot. kolaż Polki.pl

Klasyczna suszarka, którą rozkładamy w domu, zajmuje nam bardzo dużo przestrzeni i jest główną przeszkodą w przejściu od punktu A do B. Przeważnie ktoś się o nią potknie, coś spadnie i zaczyna się lawina domowych nieszczęść. Dodatkowo ubrania są suche po kilkunastu godzinach, mają na sobie liczne zagniecenia, a niektóre się odkształcają. Chyba czas pójść z duchem czasu i zainwestować w suszarkę nowej generacji! Sprawdź, jakie są jej zalety, a na koniec weź udział w konkursie!

Minimalizm

Zapomnij o zajętej przestrzeni. Suszarkę do ubrań możesz spokojnie zabudować lub bez obaw umieścić na pralce, dzięki czemu nie stracisz cennej powierzchni łazienki.


Klasyczna suszarka vs. suszarka do ubrań Electrolux EDH 3887 GDE

Koniec z prasowaniem

Nie dość, że ciuchy na klasycznej suszarce schną godzinami, to jeszcze trzeba je później prasować. Zupełnie inaczej jest z nowoczesną suszarką do ubrań tj: Electrolux EDH 3887 GDE. Dzięki systemowi wytwarzania pary SteamSystem w zaledwie 16 minut zniwelujesz zagniecenia i niepożądane zapachy z ulubionych ubrań. 


Steam system w suszarkach Electrolux naprawdę działa! 

Do wszystkiego

W suszarce Electrolux postawiono na system parowy, który wysuszy najbardziej delikatne i wymagające tkaniny tj.: wełna, len czy kaszmir. Możesz być pewna, że dzięki spokojnym ruchom i systemowi DelicateCare ubrania zachowają swój kształt i gładkość. Twoje ulubione ubrania będą pod naprawdę dobrą opieką. 


fot. serwis prasowy Electrolux

Postaw na przyszłość

Jak widzisz, warto postawić na nowoczesność. Suszarka do ubrań ułatwi ci życie, zaoszczędzi czas i miejsce w twoim domu. A co najważniejsze, już nigdy nie będziesz musiała prasować. To wspaniałe, prawda? Weź udział w konkursie i wygraj urządzenie, które odmieni twoją domową codzienność!

KONKURS 

Zadanie konkursowe: 

Pokaż nam swoje sposoby na przyśpieszenie suszenia ulubionych ubrań! Prześlij zdjęcie, a w krótkim opisie wyjaśnij, dlaczego lepiej poradziłabyś/poradziłbyś sobie z suszarką Electrolux.

Nagrody:

1 x Suszarka ELECTROLUX EDH 3887 GDE o wartości 2899 zł brutto

1 x Stacja Pary Electrolux EDBS3340 o wartości 429 zł brutto

2 x Torba Venezia SOF 100-737-J BLU (granatowa) o wartości 379,00 zł brutto 

 

Lista laureatek:

suszarka – Natalia T. Gdańsk

stacja pary – Anita B. Kalisz

torebka – Hanna B. Bydgoszcz

torebka – Joanna Z. Rzeszotary
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (11)
/7 miesięcy temu
@mala Takl to jest dokłądnie to promo:)
/8 miesięcy temu
Czyli to co neva wstawiła to jest o czym tu pisałyscie, tak? Że po miesiącu moge oddać?
/8 miesięcy temu
Jedna z lepszych promocji na suszarki jeśli nie jesteś do końca przekonana mediaexpert.pl/lp,3122-bosch-satysfakcja-gwarantowana
POKAŻ KOMENTARZE (8)