POLECAMY

iPod i MacBook pod choinkę

Serię świątecznych propozycji na prezenty rozpoczynamy od elektronicznych gadżetów iPod i MacBook.
Serię świątecznych propozycji na prezenty rozpoczynamy od elektronicznych gadżetów iPod i MacBook.

iPod nano

iPod i MacBook pod choinkę
apple.com

najnowsza wersja iPoda nano to idealny prezent pod choinkę. Smukła obudowa z polerowanego aluminium idealnie leży w dłoni, a 7 wersji kolorystycznych obudowy sprawia, że nowy iPod nano trafi w każdy gust. Co więcej, nowy nano to już nie tylko najpopularniejszy na świecie odtwarzacz mp3, ale również kamera – wystarczy jedno kliknięcie, by nagrywać filmy z dźwiękiem, dodać do nich jeden z 15 efektów specjalnych czy później obejrzeć nagranie na większym, 2,2-calowym ekranie. Firma Apple wyposażyła iPoda nano również w radio FM z funkcją Live Pause, która pozwala zatrzymać odtwarzanie radia i ponownie je odtworzyć od tego samego miejsca. Obok nowości, na użytkownika czekają oczywiście znane już funkcje Genius, DJ automatycznie dobierający muzykę do aktualnie odtwarzanego utworu oraz Akcelerometr, płynnie dopasowujący obraz do trybu pionowego lub poziomego.

iPod nano jest dostępny w dwóch wersjach:
8 GB – 599 zł
16 GB – 729 zł


iPod shuffle

iPod i MacBook pod choinkę
apple.com

iPod shuffle to najmniejszy na świecie odtwarzacz mp3, który na pewno sprawi osobie nim obdarowanej wielką radość. Shuffle jest teraz dostępny w 5 żywych kolorach: różowym, zielonym, niebieskim, srebrnym i czarnym oraz dwóch wersjach: 2GB i 4GB. Mimo niewielkich rozmiarów, iPod shuffle kryje w sobie wiele interesujących funkcji. Jedną z nich jest Voice Over, dzięki której shuffle potrafi odczytać nazwę utworu, wykonawcy czy playlisty i to w ponad 20 językach, w tym polskim. Przyciski sterowania przeniesiono na kabel słuchawek, dzięki czemu zawsze są pod ręką, a metalowy klips umożliwia przyczepienie iPoda shuffle gdziekolwiek zechcemy.

iPod shuffle jest dostępny w dwóch wersjach:
iPod shuffle 2 GB – 229 zł
iPod shuffle 4 GB – 329 zł


iPod touch

iPod i MacBook pod choinkę
apple.com

iPod touch to najbardziej wszechstronny spośród wszystkich iPodów. Touch to nie tylko doskonały odtwarzacz muzyki, filmów, podcastów czy przeglądarka zdjęć, ale coś więcej. Duży, 3,5-calowy, dotykowy ekran, akcelerometr i ponad 20 tysięcy gier dostępnych w App Store sprawiają, że touch to doskonała mobilna konsola. Odtwarzacz ten świetnie sprawdza się również jako mini komputer. Dzięki modułowi sieci bezprzewodowej iPod touch pozwala surfować po internecie, przeglądać pocztę e-mail, a nawet zarządzać kalendarzami i kontaktami.

iPod touch jest dostępny w trzech wersjach:
iPod touch 8 GB – 899 zł
iPod touch 32 GB – 1199 zł
iPod touch 64 GB – 1599 zł


MacBook Pro

iPod i MacBook pod choinkę
apple.com

13-calowy MacBook Pro to propozycja na gwiazdkowy prezent dla najbardziej wymagających użytkowników. Stylowa i niezwykle odporna obudowa wykonana z jednej bryły aluminium kryje w sobie wydajne podzespoły, szybki procesor Intel Core 2 Duo, kartę graficzną NVIDIA, 4GB pamięci RAM oraz wytrzymałą baterię, która pozwala nawet na 7 godzin pracy urządzenia bez zewnętrznego zasilania. Komfort użytkowania zapewniają również jasny wyświetlacz LED, podświetlana klawiatura oraz wbudowane kamera i mikrofon.
Cena: 5999 zł


iPhone 3GS

iPod i MacBook pod choinkę
apple.com

iPhone 3GS to najmocniejszy i najbardziej wydajny model spośród dotychczas zaprezentowanych telefonów Apple. 3GS jest ponad dwa razy szybszy od poprzedniej wersji iPhone i posiada aparat fotograficzny z matrycą 3MP oraz innowacyjnym autofocusem, który dodatkowo umożliwia kręcenie filmów. iPhone radzi sobie nie tylko z dzwonieniem, wysyłaniem sms-ów czy mms-ów, urządzenie Apple doskonale sprawdza się także jako iPod, odtwarzający muzykę, filmy, czy zdjęcia. Dzięki unikalnemu interfejsowi Multi-Touch, przyspieszeniomierzowi oraz ponad 85000 aplikacji dostępnych w sklepie App Store, iPhone 3GS z powodzeniem zamieni się również w przenośną konsolę do gier.

iPhone 3GS dostępny jest w dwóch wersjach: o pojemności 16 GB i 32 GB pamięci.

Więcej na: www.apple.com.

Materiały prasowe ComPress
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)