GPS - przydatny kobiecy gadżet

Ile razy zdarzyło Ci się zabłądzić w gąszczu miejskich uliczek albo spóźnić się na ważne spotkanie, bo nie mogłaś znaleźć właściwego adresu? Ze SmartGPS zawsze bezbłędnie trafisz do celu.
/ 11.12.2007 23:06

Ile razy zdarzyło Ci się zabłądzić w gąszczu miejskich uliczek albo spóźnić się na ważne spotkanie, bo nie mogłaś znaleźć właściwego adresu? Ze SmartGPS zawsze bezbłędnie trafisz do celu.

To debiutujące na polskim rynku urządzenie nawigacyjne GPS, które zwraca uwagę nie tylko doskonałymi parametrami technicznymi, ale także wyjątkowym, przypominającym iPodowską stylistykę, designem. Prosta forma zamknięta w białej, błyszczącej obudowie nadaje SmartGPS wyszukaną elegancję, zgodną z najnowszymi trendami mody. Urządzenie jest także bardzo praktyczne – biała obudowa sprawia, że nawet po wielu godzinach pracy nie nagrzewa się.

Najnowszy model nawigacji firmy Smart Elektronik wyposażony jest w procesor, który odbiera sygnał z dokładnością do 1 metra, co gwarantuje, że nawet w gąszczu wąskich, miejskich uliczek nie zgubimy wyznaczonej drogi. SmartGPS 310 ma wgraną, gotową do użycia zaraz po wyjęciu z pudełka, jedną z najdokładniejszych map Polski – MapaMap. Zawiera ona 2 miliony punktów adresowych ponad 1 700 szczegółowych planów miast i miejscowości. Co najważniejsze, urządzenie dysponuje także danymi o ponad 95 tysiącach punktów użyteczności publicznej takich jak: hotele, bankomaty, restauracje, stacje benzynowe, szpitale, warsztaty samochodowe oraz fotoradary i szczególnie niebezpieczne – „czarne punkty.” Są to informacje, które mogą się przydać w każdej, nawet najkrótszej, podróży.

To urządzenie bardzo proste, niemal intuicyjne w obsłudze. Dzięki zastosowaniu 3,5 – calowego ekranu dotykowego całe menu można obsłużyć praktycznie jednym palcem. Dla tych, którzy nie lubią odrywać rąk od kierownicy przydatne okażą się z pewnością komunikaty głosowe, które pokierują kierowcę prosto do celu.

Zestaw SmartGPS 310, zawierający urządzenie wraz z wgraną mapą, ładowarkę samochodową i wygodny uchwyt do kupienia już za 599 zł w sklepach wielkopowierzchniowych w całej Polsce oraz na www.swiatgps.pl.

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)