EMOPORT - sposób na ciche kobiece dni

Każda z nas kilka dni przed menstruacją bywa często w nie najlepszym nastroju. Hormony dają o sobie znać. Zmieniają nas nie do poznania. Reakcje na pewne sytuacje są nieobliczalne. Taka jest natura kobiety i nic nie da się z nią zmienić. Można tylko złagodzić czas, kiedy dla naszych partnerów jesteśmy po prostu nie do zniesienia.
/ 03.05.2008 11:31
Każda z nas kilka dni przed menstruacją bywa często w nie najlepszym nastroju.EMOPORT - sposób na ciche kobiece dni Hormony dają o sobie znać. Zmieniają nas nie do poznania. Reakcje na pewne sytuacje są nieobliczalne. Taka jest natura kobiety i nic nie da się z nią zmienić. Można tylko złagodzić czas, kiedy dla naszych partnerów jesteśmy po prostu nie do zniesienia.

Emoport wymyślony przez indyjskiego designera Saikata Biswasa to gadżet opracowany specjalnie dla kobiet. To osobisty menedżer, który po spersonalizowaniu pozwala każdej kobiecie przechowywać wszelkie informacje na temat przebiegu cyklu menstruacyjnego. Urządzenie posiada dodatkowo funkcje gier wideo, które przeznaczone są dla kobiet „w tym trudnym okresie”. Mają one za zadanie łagodzić stres i nie powodować dodatkowych podrażnień. Na podstawie wprowadzonych danych są dostępne tylko podczas dającego o sobie znać zespołu napięcia przedmiesiączkowego. W innym czasie są niewidoczne.

Gdy Emoport stanie się gotowym produktem do sprzedaży nie tylko kobiety będą miały mniej stresów, ale przede wszystkim nasi partnerzy, którzy często nie potrafią zrozumieć naszych zachowań w tym skomplikowanym dla nas czasie.

Agnieszka Pyrzanowska
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)