Czerwone dekoracje do sypialni na Walentynki - galeria

Stwórz w sypialni atmosferę, która rozpali wasze zmysły!
/ 21.01.2013 13:34

Sypialnia podczas Walentynek powinna nie tylko cieszyć komfortem, ale również pozwalać na rozgrzanie zmysłów. Delikatne w dotyku materiały, sycące wzrok dekoracje, pobudzające zapachy, przyjemne dźwięki - to wszystko wprawia w stan miłosnych uniesień.

Aby wywołać efekt miłosnej atmosfery nie musisz aranżować na nowo całej sypialni. Wystraczy kilka szczegółów, które stworzą niebywałą atmosferę dla waszych erotycznych igraszek.


Świece i  kryształki

Delikatne światło zarysowujące jedynie przestrzeń sypialni i delikatnie rozjaśniające ją to coś, co musi się pojawić na twojej liście dekoracji walentynkowych. Złote świeczniki czy czerwone świece pomogą ci stworzyć nastrój odprężenia a jednocześnie - podniecenia. Wrażenie spotęgujesz dzięki odbijającym światło kryształkom. Rozporszone światło przywodzi na myśl zagadkę i nieodkryte tajemnice, które przecież kryjesz w swojej sypialni.


Czerwień i złoto

Czerwień i złoto to barwy prawdziwie królewskie. I bardzo dobrze! Tej nocy to ty jesteś królową sypialni. Zaakcentuj więc swoją władzę nad miłosnym światem. Pościel, zasłony i dywany w barwach purpury oraz złote poduszki czy dekoracje z motywami lamparciej skóry idealnie nadają się do miłosnej sypialni królowej. Niech twój mężczyzna nie ma złudzeń co do tego, kto tu rządzi!