Blender do smoothie za mniej niż 100 zł. Świetna okazja!

Pełne witamin i składników mineralnych smoothie to szybki pomysł na zdrowy (i bardzo smaczny!) posiłek. Nie musisz przepłacać. Koktajl możesz zrobić w domu. Teraz blender kupisz w mega niskiej cenie!
Julia Kot / 28.06.2019 11:22

Blender z Lidla

Blender do smoothie 2 w 1 w zestawie z kubkami, pokrywkami i przepisami to najnowsza propozycja od Lidla. Za urządzenie zapłacisz teraz tylko 99 zł. To prawdziwa okazja dla każdej osoby lubiącej koktajle.

Blender do smoothie 2 w 1 posiada w zestawie 2 kubki (o pojemności 400 i 600 ml) z pokrywkami „to go” oraz 10 przepisów. Sprzęt ma moc 300 W i jest przystosowany do mycia w zmywarce.

To urządzenie 2 w 1. Możesz więc miksować bezpośrednio w kubku, który później możesz zabrać w drogę bądź wycisnąć świeży sok z owoców cytrusowych. Sprzęt ma specjalną nasadkę.

Jeśli jednak nie lubisz czekać w kolejkach, podobny sprzęt znajdziesz w sieci. I to w jeszcze niższej cenie!

Urządzenie to wykonane jest z solidnego i trwałego tworzywa o wysokiej jakości. Ma wbudowany silnik o mocy 800 W, który z łatwością kruszy lód, sieka, miksuje, miesza i rozdrabnia wiele produktów. Polecany przez nas sprzęt jest więc nie tylko tańszy, ale i ma większą moc!

Tysiące produktów najwyższej jakości w niskich cenach. Wejdź na AliExpress kupony rabatowe

Sprawdź też:Rewelacyjna lokówka od dzisiaj w Lidlu! Tańszej nie znajdziesz!Myjka parowa za mniej niż 100 złotych? Takiej OKAZJI nie możesz przegapić!

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)