Beata Pawlikowska Empik

Joanna Szczepaniak / 22.07.2014 16:00

Wybierz się w podróż szlakiem najsłynniejszej polskiej Blondynki! Kolekcja Beaty Pawlikowskiej for Empik to zestaw regionalnych produktów z Indii sygnowanych nazwiskiem znanej dziennikarki i autorki bestsellerowych książek podróżniczych. Tkaniny użyte do produkcji dodatków są farbowane naturalnymi barwnikami oraz zdobione haftem (ręcznym i maszynowym). Wszystkie produkty zostały wykonane ręcznie, według tradycyjnych technologii, w małych firmach przyjaznych dla swoich pracowników. 

Podróżnicza kolekcja Beaty Pawlikowskiej!

  • W kolekcji znajdziemy wybór ręcznie wykonanych poduszek: welurowych w regionalne kwiatowe wzory, ze złotym nadrukiem i cekinami oraz wyszywanych w aplikacje z motywami zwierzęcymi. Przy ich wykonaniu zastosowano tradycyjne techniki zdobnicze: aplikacje, wycinanki i odbitki drzeworytnicze.
  • Ciekawą propozycją dla wystroju wnętrz będą stylowe pudełka do przechowywania, które powstały z ręcznie czerpanego papieru, pozyskiwanego ze stuprocentowej bawełny. Jego produkcja przebiega dokładnie tak jak przed tysiącami lat.
  • W kolekcji znajdziemy także oryginalne torby w niepowtarzalnym stylu Beaty Pawlikowskiej

Zobacz 20 dodatków do mieszkania inspirowanych podróżami

Więcej dodatków do mieszkania: