Rewolucja w praniu – niezwykła moc prania i ochrony ubrań w 1 kapsułce Ariel 3in1 Pod!

Która z nas lubi robić pranie? Zwykle cała pralka zastawiona jest rozmaitymi detergentami do prania, płukania czy odplamiania. Wpuść rewolucję do swojej łazienki i wypróbuj kapsułki piorące Ariel 3in1 Pods i zmień spojrzenie na pranie!
Wioletta Górecka / 9 miesięcy temu
Kobieta z praniem fot. Adobe Stock

Czyste, pachnące świeżością pranie, zachowanie żywych kolorów i pielęgnacja włókien tkaniny – to właśnie o tym marzymy, nastawiając pralkę. Choć wydaje się to oczywiste, ci, którzy zajmują się domem, doskonale wiedzą, że nie zawsze obietnice producentów detergentów do prania sprawdzają się w 100 %. Pranie nie jest twoją ulubioną czynnością? Zajmuje ci wiele czasu, za każdym razem boisz się o stan swoich ubrań po wyciągnięciu ich z pralki, albo nie wcale nie pachnie? Powiedz „stop” dotychczasowym metodom prania i daj szansę nowości na rynku w segmencie detergentów do prania: to kapsułki Ariel 3in1 Pods. To synonim wygody, szybkości i efektywności. Dlaczego?

Aby pranie stało się przyjemnością!

Jeśli nie lubisz robić prania, należysz aż do niemal 40% Polaków, którzy uważają tą czynność za nudną. Coraz nowsze rozwiązania technologiczne znacznie ułatwiają życie ludzkie w każdej dziedzinie – dlaczego więc nie zastosować nowoczesnych sposobów także w kwestii prania? Czy to zadanie może kojarzyć się z przyjemną czynnością, na efekty której czekasz z niecierpliwością? Okazuje się, że tak! Wrzucasz kapsułkę do bębna pralki, wkładasz ubrania, włączasz odpowiedni program i czekasz na pranie marzeń: idealnie doprane, bez plam, pachnące przyjemnie i świeżo, a włókna wyglądają jak po zastosowaniu odżywki. Nigdy więcej bałaganu w łazience! Proszek, płyn do prania delikatnych tkanin, odplamiacz i płyn do płukania tkanin zamień na jedno pudełko: to z kapsułkami Ariel 3in1Pods. Aż 94% konsumentów, którzy przetestowali to rozwiązanie, było zadowolonych z łatwości i szybkości prania dzięki kapsułkom Ariel.

Dlaczego kapsułki Ariel są tak skuteczne i niezawodne?

Niewielka kapsułka skrywa wielką moc. Ulepszona powłoka skrywa trzy unikalne komory ze skoncentrowanym środkiem piorącym. Obawiasz się nie do końca rozpuszczonej kapsułki i nieestetycznej mazi na praniu? Nigdy więcej! Powłoka kapsułek Ariel została zaprojektowana w taki sposób, by rozpuścić się w całości już w temperaturze 20 stopni Celsjusza! Na cały bęben pralki wystarczy 1 kapsułka, która zadba kompleksowo o każdy rodzaj tkaniny.
Ariel 3in1 Pods skutecznie, a zarazem z pełną delikatnością dla tkaniny:

- usuwają plamy
- dopierają wszelkie zanieczyszczenia, zapobiegając ponownemu osadzaniu się brudu
- nadają blask włóknom.Najnowsze technologie dbają o zachowanie nasycenia kolorów, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje kolorowe ubrania, także te w różnorodne wzory!

Ariel 3in1 Pods – cena i jakość dla każdego

Pomimo zastosowania najbardziej zaawansowanych technologii stosowanych w praniu, cena kapsułek piorących Ariel 3in1 Pods sprawia, że możesz pozwolić sobie na efektywne pranie w każdej chwili!

- 14 kapsułek – 19.99 zł
- 22 kapsułki – 29.99 zł
- 28 kapsułek – 39.99 zł
- 36 kapsułek – 49.99 zł
- 80 kapsułek – 109.99 zł.

Zaproś nowoczesność i wygodę do swojego domu! 

Zobacz także:
8 gadżetów ułatwiających pranie!
7 rad na efektywne pranie!
8 staromodnych babcinych porad, które sprawią że twoje pranie będzie wyglądać nieskazitelnie

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/9 miesięcy temu
Chcesz zmiany o której zawsze marzyłeś? Nie wiesz jak zacząć? Sięgnij po najprostsze rozwiązanie w Internecie ! igortreneronline.pl I odchudzanie staje się proste jak nigdy dotąd!