POLECAMY

Tak wygląda najskuteczniejsze ćwiczenie na mięśnie ud!

Zobacz, na czym polega najlepsze ćwiczenie wysmuklające uda i poznaj jego kilka wariantów!
Agata Bernaciak / 11 miesięcy temu

Zastanawiasz się, jakie ćwiczenie najskuteczniej rzeźbi mięśnie ud? Zdradzimy ci tę tajemnicę :) Otóż okazuje się, że to wykrok działa największe cuda jeśli chodzi o ich modelowanie! Jesteś ciekawa, jak wykonywać wykrok w kilku różnych wariantach? Zapraszamy do obejrzenia naszego materiału video!

Motywacja do odchudzania – gdzie jej szukać? Nasze triki sprawią, że odnajdziesz motywację i już nigdy jej nie zgubisz

Jak wykonywać wykrok w kilku różnych wariantach?

Specjalnie dla was trenerka personalna Joanna Zając-Borowicka przygotowała najskuteczniejsze ćwiczenie na modelowanie ud w kilku różnych wersjach. To od ciebie zależy, której z nich się podejmiesz!

Najważniejsze, by dostosować to ćwiczenie do twojego stopnia zaawansowania. Jeśli jesteś w stanie zrobić je poprawnie technicznie w najtrudniejszej wersji, spokojnie możesz się podjąć jego wykonania nawet w kilku seriach. Jeśli jednak po 8 czy 10 powtórzeniu twoja technika traci na jakości, wróć do wersji łatwiejszej. Pamiętaj najważniejsze to nie zrobić sobie krzywdy i nie nabawić się kontuzji!

Hit! Najlepsze zestaw ćwiczeń dla osób pracujących za biurkiem

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (5)
/4 miesiące temu
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
/6 miesięcy temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja Wejdź teraz na igortreneronline.pl I wygraj 10 tysięcy złotych
/6 miesięcy temu
Według mnie najlepiej udać się do specjalisty, szczególnie jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z odchudzaniem. Sama kilka razy próbowałam zgubić parę kilogramów i zawsze gdzieś popełniałam błąd, po prostu nie byłam w stanie ogarnąć całej tej wiedzy z zakresu diety, suplementacji, ćwiczeń i odpowiednio tego połączyć, ale udało się znalazłam i teraz mogę szczerze polecić igortreneronline pl ! Kilogramy zgubiłam wręcz z przyjemnością a jedyny ślad jaki pozostał to pięknie wyrzeźbione ciało :)
POKAŻ KOMENTARZE (2)