POLECAMY

3 najlepsze ćwiczenia na zgrabne uda

Dzięki codziennej gimnastyce możesz zmienić kształt swoich nóg. Zobacz najlepsze ćwiczenia na zgrabne uda!

Ćwiczenia na uda wspomogą walkę z cellulitem i sprawią, że twoja skóra ujędrni się. Kolejną korzyścią, jaką zyskasz trenując tę partię ciała jest wysmuklenie mięśni i zmniejszenie obwodów łydek i ud. Przeczytaj i dowiedz się, jak osiągnąć taki efekt!

Jak wysmuklić nogi? Oto najlepsze ćwiczenia na uda!

Każda z nas chciałaby mieć dłuuugie i smukłe nogi niczym aniołki Victoria's Secret. Niestety bez ciężkiej pracy nie uda się tego osiągnąć.

Jeśli w twoich genach nie zostały zapisane życzenia odnośnie nóg, weź sprawy w swoje... ręce! Zastanawiasz się, jak to zrobić? Po prostu zmotywuj się do działania i zacznij regularnie ćwiczyć!

 

7 ćwiczeń, które odmienią ciało nie do poznania

Zacznij wykonywać ćwiczenia już dziś, a zyskasz nie tylko na kondycji, ale również będziesz mogła pochwalić się kształtnymi i smukłymi nogami! Niezależnie od sytuacji ;)

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (22)
/rok temu
Gumy tego typu będą odpowiednie do tych ćwiczeń to są jakieś 3 opory i jaki powinnam dobrać? Czym się sugerować przy zakupie takich gum?
/rok temu
Niby gdzie te slajdy są?
/rok temu
ćwiczeń na pewno spróbuję ale głównie na ujędrnienie skóry. teraz jak schudłam dzięki iqgreen i zielonej kawie 16 kg w trzy miesiące to trzeba się jakoś ujędrnić dostatecznie:P
POKAŻ KOMENTARZE (19)