POLECAMY

Ćwiczenia na cellulit

Leżąc na kanapie, z pewnością nie pozbędziesz się tłuszczyku. Dlatego, aby zwalczyć cellulit, zacznij się systematycznie ruszać!
Ćwiczenia na cellulit fot. Panthermedia

Ruszaj się!

Wybieraj się na długie spacery. Już po 20 minutach intensywnego marszu organizm przestawia się na spalanie nagromadzonych w tkankach zapasów. Codziennie poświęć choć kwadrans na ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha, ud i pośladków. Gimnastyka poprawi ogólną sprawność organizmu i zapobiegnie powstawaniu złogów tłuszczowych. Wpłynie pozytywnie na skórę, która dzięki sprawniejszemu krążeniu krwi będzie lepiej dotleniona, odżywiona i jędrniejsza.

Wzmocnij mięśnie ud, pośladków i brzucha

Trenuj codziennie 15 minut. Oto ćwiczenia, które pomogą ci zwalczyć pomarańczową skórkę.
  • Waga - na początku wykonuj ćwiczenie na jedną stronę ciała. Siedząc na podłodze, unieś wyprostowaną nogę. Podtrzymaj ją pod kolanem ręką. Możesz się podeprzeć drugą nogą. Gdy dojdziesz do wprawy, unoś obie wyprostowane nogi.
  • Świeca - zaczynając od pozycji wyjściowej, zegnij jedną nogę (udo pod kątem prostym do ciała) i wytrzymaj kilka sekund. To samo ćwiczenie wykonaj na drugą nogą. Powtórz 10 razy.
  • Nożyce - połóż się na boku, podeprzyj rękami, tak by utrzymać równowagę. Unoś wyprostowaną nogę do góry tyle razy, ile zdołasz. Wykonaj to samo ćwiczenie (tyle samo razy) na drugą stronę.
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/5 lat temu
Basen i rowerek treningowy działają bardzo dobrze :) do tego Detocell Slim no i ograniczenie niektórych niezdrowych potraw.
/6 lat temu
Ja zapisałam sie do szkoły Perfekta na Warszawskim Gocławiu i tutaj chodze własnie na takie zajęcia o nazwie ABT.Poelcam bo efekty sa swietne
/6 lat temu
Ja zapisałam sie do szkoły Perfekta na Warszawskim Gocławiu i tutaj chodze własnie na takie zajęcia o nazwie ABT.Poelcam bo efekty sa swietne