POLECAMY

Jak rozluźnić mięśnie nóg po dniu spędzonym na szpilkach?

To propozycja dla wszystkich kobiet, które nie tylko chodzą w szpilkach, ale również mają pracę siedzącą!
Agata Bernaciak / 7 miesięcy temu

Praca siedząca i chodzenie w szpilkach mocno dają się we znaki naszym kręgosłupom i mięśniom nóg. Po całym dniu czujesz, że twoje stopy puchną, a w łydkach łapią cię skurcze? Nie wolno ci tego bagatelizować! Notorycznie przykurczone mięśnie mogą doprowadzić do zwapnień, które leczy się tylko i wyłącznie rehabilitacyjnie!

W ten sposób pozbędziesz się cellulitu na pupie!

Specjalnie dla was przygotowałyśmy krótki poradnik jak ćwiczyć, by poczuć ulgę i odciążyć przemęczone codzienną bieganiną nogi. Zobaczcie nasze video i już dziś włączcie ten trening do swojego planu dnia!

Jak ćwiczyć, jeśli masz pracę siedzącą lub chodzisz na szpilkach?

W tym materiale video nasza trenerka Joanna Zając-Borowicka podpowiada, jak wykonać masaż mięśni nóg przy pomocy rolki. Choć na początku nie jest on ani trochę przyjemny gwarantujemy, że z dnia na dzień będzie sprawiać ci coraz mniej bólu, a po kilku tygodniach możesz go nawet polubić :) Gotowa? Zatem do dzieła!

Zapraszamy do obejrzenia video!

Jakie efekty przynosi spacer z kijkami?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/miesiąc temu
Najbardziej skuteczne diety i plany treningowe w Polsce? TYLKO igortreneronline.pl Odchudzanie dla każdego! Wejdź teraz i zacznij jeszcze dzisiaj! Odchudzanie i budowanie formy jeszcze nigdy nie było tak proste! Wejdź teraz na: igortreneronline.pl I przeczytaj pozytywne opinie zadowolonych klientów !
/2 miesiące temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja Wejdź teraz na igortreneronline.pl I wygraj 10 tysięcy złotych
/3 miesiące temu
Według mnie najlepiej udać się do specjalisty, szczególnie jeśli dopiero rozpoczynamy przygodę z odchudzaniem. Sama kilka razy próbowałam zgubić parę kilogramów i zawsze gdzieś popełniałam błąd, po prostu nie byłam w stanie ogarnąć całej tej wiedzy z zakresu diety, suplementacji, ćwiczeń i odpowiednio tego połączyć, ale udało się znalazłam i teraz mogę szczerze polecić igortreneronline pl ! Kilogramy zgubiłam wręcz z przyjemnością a jedyny ślad jaki pozostał to pięknie wyrzeźbione ciało :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)