POLECAMY

Przegląd butów kształtujących pośladki

Buty, które są niestabilne podczas chodzenia, angażują do pracy wiele mięśni. A przy okazji... pomagają spalać kalorie!

W czym tkwi sekret butów kształtujących pośladki?

Ich sekret tkwi w specjalnej konstrukcji podeszwy, która podczas chodzenia, biegania czy ćwiczenia, uruchamia nieużywane zazwyczaj partie mięśni. Dzięki nim możesz pracować nad wyglądem sylwetki bez wysiłku, nawet podczas codziennych czynności.

Nowoczesne buty kształtujące pośladki do chodzenia, treningu czy biegania mają za zadanie stymulować jak najwięcej mięśni do pracy. Idealne obuwie sportowe uaktywnia nieużywane lub mało używane mięśnie. Takie, z których nie korzystamy, chodząc w tradycyjnych butach.

Inne, dzięki niestabilnej podeszwie, stymulują mięśnie odpowiedzialne za utrzymywanie równowagi. Powodując naturalną niestabilność, buty zmuszają do bardziej intensywnego wysiłku kluczowe mięśnie nóg i pośladków, formując je z każdym krokiem.

Zobacz, które modele kształtują pośladki!

Dowiedz się więcej o modelowaniu sylwetki:

na podstawie tekstu opublikowanego w magazynie Uroda
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (1)
/tydzień temu
Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Jeśli odpowiedziałaś/eś 3 razy na Tak! to : Nie czekaj wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: igortreneronline.pl Pozbądź się tłuszczu raz na zawsze!