Ulubione produkty redaktor działu Dieta i fitness polki.pl na styczeń 2019. Kolaż Polki.pl

TOP 5 produktów na styczeń 2019 - wybór redaktor działu Dieta i fitness

Legginsy z plastiku, książka, która odmienia życie i masło pistacjowe, w którym zakochałam się od pierwszej łyżeczki. Zobacz, co jeszcze warto wypróbować w styczniu!
Barbara Dąbrowska / 07.01.2019 15:06
Ulubione produkty redaktor działu Dieta i fitness polki.pl na styczeń 2019. Kolaż Polki.pl

1. Masło pistacjowe, prażone, Primavika, cena ok. 30 zł

Miłość od pierwszej łyżeczki. To masło pistacjowe ma wszystko – świetny smak i bardzo dobry skład. Znajdziesz w nim 99% (!) prażonych pistacji z odrobiną soli. Masła można używać do dań na słodko, ale także do potraw wytrawnych. Jego dodatek może wzbogacić smak sosu lub zupy. Ten produkt to solidna dawka magnezu, potasu, miedzi i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Nie może go zabraknąć w mojej lodówce. Tylko uważaj, nie wyjadaj go łyżeczkami, bo 100 g ma 610 kcal!

2. Legginsy Magic Blast, Freemeyoga, cena: 199 zł

Ciekawy wzór, wygodne, bezuciskowe, dopasowane się do ciała – to nie jedyne zalety tych legginsów. Produkty marki Freemeyoga powstają z plastikowych butelek przeznaczonych do recyclingu! To pierwsza w Polsce firma, która genialne wzornictwo połączyła z tą techniką produkcji. Dodatkowy plus za wysoki stan legginsów, docenią to posiadaczki kobiecych bioder.

3. Paleta cieni do powiek Poison Garden, Nabla, cena: 179 zł

Choć w swojej kolekcji mam już ponad 30 paletek cieni do powiek, to mimo wszystko Poison Garden szczerze mnie zachwyciła. Po pierwsze – piękne, tłoczone, ciemne opakowanie z motywem kwiatowym. Po drugie – niebanalne kolory – zaskakujący, jasny „unicornowy” czy matowy kobalt. Po trzecie i najważniejsze wysoka jakość zarówno cieni matowych (w dotyku jak masło) jak i błyszczących. Za pomocą tej palety wyczaruję makijaż dzienny, typu nude, jak i zachwycającego motyla na randkę z moim Adamem.

Top 5 ulubionych produktów redaktor Dieta i fitness na styczeń 2019

1. Masło pistacjowe, prażone, Primavika, cena ok. 30 zł
2. Legginsy Magic Blast, Freemeyoga, cena: 199 zł
3. Paleta cieni do powiek Poison Garden, Nabla, cena: 179 zł
4. „Body Kindness” Rebecca Scritchfiels, cena ok. 50 zł
5. Magvit B6, Medagro International, cena ok. 10 zł

4. „Body Kindness” Rebecca Scritchfiels, cena ok. 50 zł

„Body Kindness” to książka, która może odmienić życie wielu osób. Niestety jeszcze niż została wydana po polsku. Jak przetłumaczyć tytuł „Body Kindness” – życzliwość dla ciała? O tym właśnie jest ta książka, o traktowaniu swojego życia, zdrowia holistycznie, jako całości. O dokonywaniu wyborów, które pozwalają ci „wznosić się do góry”. Mowa tu zarówno o nawykach żywieniowych nieobarczonych przymusem, treningu z przyjemnością, regenerującym śnie, jak i relacjach z przyjaciółmi, zabawie, wyzwaniach osobistych. Wszystko ma znaczenie, bo zdrowie zawsze jest połączeniem kondycji fizycznej i psychicznej. Czekam z niecierpliwością na polskie wydanie!

5. Magvit B6, Medagro International, cena ok. 10 zł

W okresie jesienno-zimowym często wprowadzam profilaktyczną suplementację magnezem z witaminą B6. Magnez wspiera funkcje układu nerwowego szczególnie w okresie wzmożonego stresu. Pomaga także ustabilizować nastrój i zasnąć szybciej. W tym roku wybrałam Magvit B6, bo to preparat ze statusem leku a nie suplementu diety. Oznacza to, że jego skład jest stabilny, a przed wprowadzeniem został poddany badaniom klinicznym.

Zobacz, co jeszcze polecają redaktorki polki.pl:
7 nowości i 1 bestseller – książki dotyczące zdrowia, psychologii i medycyny, których nie można przegapić w tym roku!
8 najważniejszych trendów 2019 roku!
Mamy to! 13 rzeczy, które będą hitem wiosny 2019