Ulubione produkty redaktor działu Dieta polki.pl na październik 2018. Kolaż Polki.pl

TOP 5 produktów na październik 2018 - wybór redaktor działu Dieta

Lubię jesień za wszystkie jej odcienie. Za chłodne, słoneczne dni i spacer w lesie. Za deszczowe wieczory z książką w ręku. Zobacz, co skradło moje serce w tym miesiącu. To dzięki tym produktom (między innymi) jesień mnie nie przeraża!
Barbara Dąbrowska / 04.10.2018 15:37
Ulubione produkty redaktor działu Dieta polki.pl na październik 2018. Kolaż Polki.pl

1. „Umysł ponad nastrojem. Zmień nastrój przez zmianę sposobu myślenia” Christine A. Padesky, Dennis Greenberger, Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego, cena: 46,99 zł

Ta książka doczekała się już kolejnego wydania i od lat jest bestsellerem na całym świecie. „Umysł ponad nastrojem” to w zasadzie podręcznik, ale nie taki, jaki pamiętasz ze szkoły. Książka krok po kroku uczy podstawowych technik stosowanych w psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Znajdziesz w niej mnóstwo ćwiczeń, które pozwolą ci usłyszeć automatyczne myśli, rozpoznać nastroje i dzięki temu zmienić zachowanie.

To książka, która pomaga zawsze wtedy, gdy mam problem – mały i duży. Odchudzasz się? Chcesz zmienić pracę, ale coś cię powstrzymuje? Nie jesteś zadowolona z relacji z partnerem! Sięgnij po „Umysł ponad nastrojem”. Nie bój się, to nie jest kolejna pozycja coachingowa, ale podręcznik oparty o naukowo potwierdzone, skuteczne metody!

2. Błyszczyk Hi-Fi Shine Gloss w kolorze SPL (kolor holograficzny), Urban Decay, cena: 102 zł

Uwielbiam błyskotki, nawet skarpetki mam z brokatem :). Dlatego pokochałam ten niesamowity błyszczyk. Ma lekko różowy, transparenty kolor, w którym zatopione są fioletowo-niebieskie drobinki. Na ustach wygląda zjawiskowo! Przypomnij sobie jak mieni się śnieg o poranku. Błyszczyk Hi-Fi Shine Gloss daje taki właśnie efekt!

Ulubione produkty redaktor działu Dieta polki.pl na październik 2018.

1. „Umysł ponad nastrojem. Zmień nastrój przez zmianę sposobu myślenia”
Christine A. Padesky, Dennis Greenberger, cena: 46,99 zł

2. Błyszczyk Hi-Fi Shine Gloss w kolorze SPL (kolor holograficzny),
Urban Decay, cena: 102 zł

3. Haftowane botki, Cellbes, cena: 279 zł
4. Mieszanka słonecznika, pestek dyni i orzeszków piniowych,
Kresto, cena ok. 7 zł

5. Miks masła z olejami roślinnymi z rzepaku i lnianki, Finuu, cena ok. 7 zł

3. Haftowane botki, Cellbes, cena: 279 zł

Kiedy rano zakładam te botki na nogi od razu poprawia mi się humor. Niewielki obcas nie utrudnia poruszania się szybkim tempem, a piękny, kolorowy haft przyciąga uwagę każdego. Do takich butów wystarczy dołożyć klasyczne dżinsy i ciepły, miękki sweter. Look gotowy!

4. Mieszanka słonecznika, pestek dyni i orzeszków piniowych, Kresto, cena ok. 7 zł

Trzymam tą mieszankę w pracy i dodaję do sałatek, jogurtów czy białego sera. Połączenie ziaren to wygodny sposób, by zwiększyć urozmaicenie w diecie. Przyznaję szczerze, że gdy kupuję nasiona w oddzielnych opakowaniach zapominam o nich i zazwyczaj używam tylko pestek słonecznika. Dla mnie gotowy miks to bardzo dobre rozwiązanie!

5. Miks masła z olejami roślinnymi z rzepaku i lnianki, Finuu, cena ok. 7 zł

Dietetyk też człowiek i czasem miewa ochotę na masło. Jednak zawsze się irytuję, gdy wyjmuję z lodówki twardą kostkę i muszę czekać aż zmięknie. Czasem nie starcza mi cierpliwości i kroję „maślane plasterki”. Miks Finuu pozytywnie zaskoczył mnie składem (tylko masło, olej rzepakowy, olej z lnianki, maślanka, witaminy A oraz D) oraz smakiem. Maślane doznania w połączeniu z wygodą smarowania to jest to, czego szukałam!

Zobacz inne, jesienne hity:
Hity redakcji na październik! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?
Wybrałyśmy 18 październikowych nowości z sieciówek!
Nowości spożywcze października