TOP 5 produktów na lipiec 2018 - wybór redaktor działu Dieta

Letni must have dietetyka? Zdrowa przekąska, książka „naładowana wiedzą”, klimatyczna muzyka i wygodny kostium kąpielowy! Zobacz, które produkty „wpadły” do mojego top 5 na lipiec!
Barbara Dąbrowska / 4 miesiące temu
TOP 5 produktów na lipiec 2018 - wybór redaktor działu Dieta kolaż Polki.pl

Szalony ten początek lata, bo w zasadzie nie wiadomo czy to lato, jesień, a może wiosna? Z dnia na dzień zmienia się pogoda, a co za tym idzie i nastrój. Już wyciągam kostium kąpielowy, by za moment utknąć w łóżku, pod kocem z książką.

1. Banana Joe, chipsy z bananów o smaku BBQ, cena: 7,99 zł

Dietetyk i chipsy? Dietetyk też człowiek! To jednak nie są takie zwykłe chipsy, bo powstały z bananów, ale mimo to mają wytrawny smak i bardzo przypominają chipsy ziemniaczane. Sekretem Banana Joe jest użycie specjalnej odmiany niedojrzałych bananów o niskiej zawartości cukrów prostych.

2. „Worship Nothing” Hatti Vatti, CD, cena: 32,90 zł

Jestem wielką fanką dobrej muzyki elektronicznej! Hatti Vatii, czyli Piotr Kaliński to niezwykle utalentowany i wszechstronny polski wykonawca. Mój człowiek! Płyta „Worship Nothing” nie jest świeżynką, została wydana ponad 4 lata temu, ale od tamtego momentu słucham jej codziennie! Nigdy do tej pory nie zdarzyło się tak, bym równie często wracała do tej samej muzyki. „Worship Nothing” płynie jednak w 100% zgodności z moim ciałem. Każdy dźwięk na płycie znalazł swoje miejsce i jest idealnie wpasowany w całość. Piotr! Dziękuję!

Top 5 produktów na lipiec 2018 - wybór redaktor działu Dieta

1. Banana Joe, chipsy z bananów o smaku BBQ, cena: 7,99 zł
2. „Worship Nothing” Hatti Vatti, CD, cena: 32,90 zł
3. Góra od kostiumu kąpielowego, 4F, cena: 59,99 zł
4. „Medycyna Stylu Życia” Redakcja naukowa: Daniel Śliż, Artur Mamcarz, wyd. PZWL, cena: 149 zł
5. Suchy szampon Wash + Blow in a Can Tropical Punch, Aussi, cena: 6,99 zł

3. Góra od kostiumu kąpielowego, 4F, cena: 59,99 zł

Wygoda, a dopiero potem przygoda! Dla mnie najważniejszy w kostiumie kąpielowym jest komfort noszenia. Na plaży nie leżę! Pływam, biegam, gram w piłkę, rzucam frisbee – nic nie może się przesuwać, rozwiązywać itd. Góra od kostiumu 4F nie dość, że pięknie wygląda to jeszcze idealnie leży, a przez swój specyficzny sposób wiązania jest niesamowicie wygodna!

4. „Medycyna Stylu Życia” Redakcja naukowa: Daniel Śliż, Artur Mamcarz, wyd. PZWL, cena: 149 zł

Złe nawyki związane ze stylem życia, takie jak nieprawidłowo zbilansowana dieta, palenie papierosów i brak ruchu skracają życie lub pogarszają jego jakość. Ta książka kompleksowo podchodzi do tematu profilaktyki zdrowotnej uwzględniając nie tylko dietę i aktywność fizyczną, ale także spokój psychiczny, życie seksualne, szczepienia itd. Lektura obowiązkowa dla każdego, kto szanuje swoje ciało i umysł!

5. Suchy szampon Wash + Blow in a Can Tropical Punch, Aussi, cena: 6,99 zł

Mam suche, kręcone włosy, które ciężko jest okiełznać, dlatego dbam o nie niczym maniaczka. Odżywki, olejowanie, maseczki – półki w łazience ledwo znoszą ten ciężar. Jak każdemu zdarza mi się jednak zaspać, ale „bad hair day” mnie nie dotyka! Suchy szampon Aussi ratuje wtedy moją fryzurę, odświeża i dyscyplinuje skręt. Ogromny plus na kokosowy zapach wersji Tropical Punch!

Przeczytaj także:
Jaki zegarek do biegania warto kupić? Redakcja przetestowała 5 najpopularniejszych modeli!
Hity redakcji na lipiec! Na co warto zwrócić uwagę w tym miesiącu?
14 rzeczy, które warto zabrać na wakacje

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (0)