Ulubione produkty redaktor działu Dieta polki.pl na marzec 2018. Kolaż Polki.pl

TOP 5 na marzec 2018 - wybór redaktor działu Dieta

Co kręci dietetyka w marcu 2018?
Barbara Dąbrowska / 19.07.2018 14:18
Ulubione produkty redaktor działu Dieta polki.pl na marzec 2018. Kolaż Polki.pl

Myślałam, że te mrozy już się nie skończą. Wiosno chodź już, proszę cię! Chcę już ruszyć na rowerowe wycieczki! Zaklinam pogodę i kupuję zdrowe przekąski na długie spacery, używam kosmetyków o egzotycznych zapach i planuję letnie przetwory.

Zobacz moje ulubione produkty na marzec 2018.

1. „W słoiku. Przetwory przez cały rok” Kasia Marciniewicz, wyd. Publicat, cena: 39,90

Po tą książkę miałam sięgnąć już dawno, ale wiecie jak to jest, zawsze coś! Mrozy zmusiły mnie do wejścia w koc w kształcie syreniego ogona, wreszcie mogłam skupić się na książce Kasi. Znamy się osobiście już dawno, wiedziałam, że Kasia ma niezwykły talent do łączenia smaków. Zaskoczyła mnie jednak mnogość różnych propozycji do zamknięcia w słoiku. Słoik to jedno, ale smak to drugie, bo cóż jest lepszego od pysznej konfitury, domowego sosu pomidorowego czy marynowanych grzybów zebranych własnoręcznie jesienią. Teraz nie mam już wyjścia, muszę zacząć przygotowywać przetwory! Kasiu dziękuję!

2. Piłka rehabilitacyjna z kolcami, cena ok. 9 zł

Mała piłka z kolcami świetnie stymuluje dłoń zmęczoną pracą przed komputerem. W chwilach napięcia ta malutka piłeczka spełnia także rolę masażera do spiętych mięśni karku. Warto mieć na biurku w pracy! Ta piłka rehabilitacyjna to moje odkrycie ostatnich dni.

Ulubione produkty redaktor działu Dieta polki.pl na marzec 2018.

1. „W słoiku. Przetwory przez cały rok” Kasia Marciniewicz, cena: 39,90
2. Piłka rehabilitacyjna z kolcami, cena ok. 9 zł
3. Bielenda, Nawilżający olejek do mycia twarzy KOKOS&ALOES, cena ok. 20 zł
4. Crispy Natural, Chrup Topinambura, cena ok. 3,50 zł
5. Foods by Ann, Shake truskawkowy, cena ok. 4,50 zł

3. Bielenda, Nawilżający olejek do mycia twarzy KOKOS&ALOES, cena ok. 20 zł

Pachnie niczym egzotyczna wyspa, jak drink z mlekiem kokosowym i do tego oczyszcza skórę twarzy najlepiej na świecie. Serio! Ten produkt nakłada się na suchą twarz, ma postać olejku, który w kontakcie z wodą zmienia się w delikatny krem o mlecznej konsystencji. Mycie twarzy zawsze wiązało się dla mnie z uczuciem ściągnięcia i suchości do teraz. Ten olejek pozostawia moją skórę oczyszczoną, ale jednocześnie nawilżoną i niepozbawioną płaszcza ochronnego.

4. Crispy Natural, Chrup Topinambura, cena ok. 3,50 zł

Chipsy z topinambura - lekko słodkie, ale wciąż wytrawne. Zawierają dużo białka roślinnego pochodzenia i sporo błonnika rozpuszczalnego w wodzie. Ten rodzaj błonnika, a w szczególności obecna w topinamburze inulina rewelacyjnie wpływa na mikroflorę jelitową. Przekąska, która smakuje nie tylko mi, ale także moim „dobrym” bakteriom :).

5. Foods by Ann, Shake truskawkowy, cena ok. 4,50 zł

Niezwykle prosty produkt, w składzie wyłącznie suszona truskawka. Miałam sceptyczne podejście do tego shaka, ale jego smak jest wyśmienity. Pachnie i smakuje jak świeża truskawka! W sam raz, by poczuć i przypomnieć sobie lato, gdy za oknem wciąż mróz. Ten produkt możesz rozpuścić w wodzie, ale równie dobrze można go dodawać do innych koktajli, smoothie na bazie warzyw, owoców czy produktów mlecznych. Pyszne!

Zobacz także:

5 tłustych produktów, które są zdrowe i pomagają schudnąć
TOP 5 na marzec 2018 - wybór redaktor działu Moda i Uroda
TOP 5 na luty 2018 - wybór redaktor działu Dieta