POLECAMY

Rzucić palenie i nie przytyć

Chcesz skończyć z paleniem papierosów, ale boisz się utyć. Skorzystaj z nowego programu Instytutu Dermika „Rzuć palenie i nie przytyj”.
Rzucić palenie i nie przytyć
Dzięki super programowi Dermiki nie tylko zerwałam z nałogiem bez dodatkowych centymetrów w biodrach, ale nawet udało mi się schudnąć! przetestowała: Agnieszka Krasucka

Paliłam od ponad 10 lat. Na początku były to tylko papierosy na imprezie, ale zanim zdążyłam się zorientować, zaczynałam od nich dzień. Stały się niezbędnym dodatkiem do kieliszka wina czy filiżanki kawy. Sięgałam po nie w przerwach w pracy, po jedzeniu czy (z wielkim utęsknieniem) po wyjściu z kina. Prawie zawsze i wszędzie. Nie próbowałam nigdy rzucić palenia, bo myślałam, że po prostu... nie jestem w stanie. Oczywiście zdawałam sobie sprawę z konsekwencji nałogu – szybciej starzejąca się skóra, fatalna kondycja i prawie niekończąca się lista chorób. Z drugiej strony panicznie bałam się, że przytyję – mam kilka znajomych koleżanek, wśród których te „najszczęśliwsze” przybrały na wadze tylko kilka kilogramów, a te mniej „szczęśliwe” skończyły na kilkunastu (!).

Gdy dowiedziałam się o programie Dermiki, od razu wiedziałam, że to idealna propozycja dla mnie. Po pierwsze spodobał mi się pomysł kompleksowej pomocy w walce z nałogiem, a po drugie, skusiła mnie obietnica, że nie przytyję! Choć nigdy nie byłam zwolenniczką medycyny naturalnej i nie wierzyłam za bardzo w działanie leków homeopatycznych, bez wahania rozpoczęłam program. Przekonałam się, że akupunktura (prawie bezbolesna) naprawdę działa! Już kilka godzin po pierwszym zabiegu, podczas próby zapalenia papierosa czułam w buzi obrzydliwy metaliczny smak. W ten sposób ograniczyłam palenie. Po trzecim zabiegu smak w ustach był już tak straszny, że... straciłam ochotę na papierosy! Drugą, bardzo ważną częścią programu, była pomoc dietetyczki. Przez miesiąc spotkałam się z nią trzy razy. Na pierwszej wizycie dokonała pomiarów masy ciała, wypytała o moje kulinarne upodobania i ułożyła smaczną (i co dla mnie ważne – mało uciążliwą w przygotowaniu) dietę.

Po miesiącu okazało się, że nie tylko dałam radę rzucić palenie i nie przytyć, ale nawet schudłam 3 kg! Działanie akupunktury i diety uzupełniane było przez regularne zabiegi w gabinecie: przez 3 godziny w tygodniu kosmetyczki i masażystki z Dermiki dbały o moją skórę twarzy i ciała. Jestem pod wrażeniem zabiegów detoksykujących oraz relaksujących i pobudzających masaży. Efekt programu? Miesiąc po rzuceniu palenia ważę 3 kg mniej, mam lepszą kondycję, czuję się naprawdę zdrowsza, a moja skóra nabrała blasku!

Nasza ocena:
Wystarczą chęci i odrobina silnej woli. Resztę masz na miejscu: zabiegi zregenerują skórę, dietetyk pomoże zachować ładną sylwetkę, a akupunktura obrzydzi ci smak papierosów i zniechęci do palenia!

Gdzie i za ile:
Instytut Dermika Salon&Spa
ul. gen. J. Zajączka 9A Warszawa,
www.spasalon.pl
tel. (022) 331-39-05
Koszt całego programu
(4 tygodnie) : 2025 zł

W programie skorzystasz z usług:
* Centrum Medycznego Medi Spa ( www.medispa.pl )
* Poradni dietetycznej Dietosfera ( www.dietosfera.pl )
* Centrum Medycznego Verde ( www.homeopatia.warszawa.pl )

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (10)
/3 lata temu
Ja polecam Skittles! Działa świetnie! Nie chce mi się palić!
/3 lata temu
Tak, to racja, najwazniejsze jest pozytywne nastawienie i przygotowanie psychiczne, przygotowanie na to, że nie będzie się paliło już całe życie. A tycie?Z tym się zawsze poradzi później :).W razie wątpliwości zawsze możecie zgłosić się do Telefonicznej Poradni Pomocy Palącym - 801 108 108 . Mi się udało, to Wam też musi :).
/8 lat temu
Ludzie! Papieros to nie heroina! Rzucić papierosy jest bardzo łatwo (paliłem 7 lat, nie pale rok). Wpajacie sobie do głów, że rzucenie palenia jest okrutne i sie potem łamiecie. Zmieńcie nastawienie do papierosa: POPROSTU - RZUCACIE PALENIE BO TO GŁUPOTA! Spaliłem papierosa, po czym stwierdziłem: to był ostatni i nie pale.. Polecam: Allen Carr - Łatwy sposób na rzucenie palenia (EASYWAY) (jest jako ebook, google ;))
POKAŻ KOMENTARZE (7)