POLECAMY

Pokaż, jak kochasz życie i wygrywaj wspaniałe nagrody od marki Tymbark!

Weź udział w konkursie marki Tymbark. Opowiedz nam o swoim sposobie na kochanie życia.
Pokaż, jak kochasz życie i wygrywaj wspaniałe nagrody od marki Tymbark!

Zadanie konkursowe:

Wygraj:
- 1 nagroda główna: Aparat fotograficzny Polaroid + opakowanie zbiorcze (12 sztuk) soków 100% Tymbark
 
- 1 z 3 nagród pocieszenia: zestaw soków 100% Tymbark

Zadanie konkursowe:

Odpowiedz na pytanie: Jaki jest twój sposób na kochanie życia? 

 
UWAGA! Odpowiedź prześlij przez formularz zgłoszeniowy, który znajdziesz poniżej:
 
Konkurs trwa od 26.08.2016 do 08.09.2016
 
Czy ty też czujesz się młodziej niż wskazuje twoja metryka? Słusznie, bo najważniejsze jest twoje samopoczucie! Lepiej cieszyć się życiem nie zwracając uwagi na wiek i czerpać z niego pełnymi garściami. Z badań przeprowadzonych przez Maison & Partners na zlecenie marki Tymbark1 wynika, że blisko 70% Polaków czuje się młodziej o co najmniej 10 lat, a zachowanie młodości ducha jest ważne dla 85% z nas. 
 

Wiek nie ma znaczenia

"Współcześnie coraz bardziej zacierają się granice wieku metrykalnego i coraz mniejsze znaczenie mają role społeczne przypisywane w przeszłości osobom w różnym wieku [...]. Osoby pozytywnie nastawione do życia, niezależnie od metrykalnego wieku są bardziej optymistyczne, mają więcej energii, pomysłów na swoje życie i pasji. Co może być zaskakujące dla wielu osób, przeprowadzone na zlecenie marki Tymbark badanie pokazało, że często osoby starsze potrafią czerpać więcej radości z życia niż niejeden 30-latek" – komentuje Dominika Maison, President & Chief Science Partner w domu badawczym Maison & Partners. To wskazuje tylko na jedno, metryczka wieku została zostawiona w tyle, gdzieś za twoimi pasjami, marzeniami i stawianymi sobie celami. To nie ilość lat wyznacza rytm życia, a ty i twoje samopoczucie oraz pozytywne nastawienie do świata. Wystarczy bliżej przyjrzeć się wynikom badań "Młodość ducha i kochanie życia", aby się o tym przekonać. 78 % badanych nazwałoby siebie, jako osobę kochającą życie, a większość osób zbadanych przez Tymbark ma raczej optymistyczne podejście do życia, średni wskaźnik optymizmu wśród Polaków po 30. roku życia wynosi 3,5 (w skali 1-5).

80-lecie marki Tymbark

Badania "Młodość ducha i kochanie życia" przeprowadzone zostały z okazji 80-lecia marki Tymbark, lidera na rynku soków, nektarów i napojów w Polsce.Z okazji swoich urodzin, okrągłego jubileuszu, marka przygotowała specjalną linię soków 100% Tłoczonych z Jabłek: Champion, Antonówka i Jonagold. Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu udowadnia, że odpowiednie podejście do owocu pozwoli zachować mu idealny smak. To przecież tak samo jak z nami. Jeśli zachowamy odpowiednie podejście do życia, to zawsze będziemy cieszyć się młodością ducha i z radością patrzeć na świat. Tymbark wie i rozumie nasze potrzeby, dlatego dzięki specjalnie przygotowanym sokom pozwala Polakom zachować młodość ducha, ponieważ już od 80 lat, towarzyszy kolejnym pokoleniom w smakowaniu życia oraz dzieleniu się szczęściem i radością z najbliższymi.

Pozostań młoda duchem

Marka Tymbark od zawsze stara się zachęcać Polaków do czerpania radości z życia, realizacji własnych pasji i marzeń. Do nie poddawania się w walce o szczęśliwe i pełne radości życie. Dzięki takim założeniom Tymbark stawia na jakość. Produkty marki są jedną z najbardziej wartościowych i najlepiej postrzeganych przez konsumentów marek na polskim rynku. W gamie produktów znajdziesz m.in. owocowe i warzywne soki 100% czy napoje i koktajle owocowe o wysublimowanych kompozycjach smakowych. Marka Tymbark stara się dbać o ciebie i twoje potrzeby.
 
Badanie jakościowe i ilościowe zrealizowane na zlecenie marki Tymbark w maju 2016 roku na losowo-kwotowej reprezentatywnej (pod względem demograficznym) próbie Polaków w wieku powyżej 30 lat; N=1000 osób w 3 grupach wiekowych: 30-44 lata, 45-60 lat oraz powyżej 60. roku życia. 
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (6)
/rok temu
Drogie polki.pl! Serdecznie dziękuję za duży zestaw soków - w sam raz na te jesienne dni :)
/rok temu
Nie wierze! Pierwszy raz w życiu coś wygrałam! <3 Śmieszna sytuacja, bo zadzwoniła do mnie mama i mówi, że przyszła mi jakaś ciężka paczka, że listonosz musiał do domu wnosić. Ja w szoku, a nawet w panice. Co to może być?! - pomyślałam. A tu się okazuje, że przyszły do mnie soki :D Dzięki Tymbark! <3 Cieszę się tym bardziej, bo Tymbark chyba na zawsze będzie już w moim sercu. Narzeczony oświadczał mi się właśnie za pomocą kapsla z Tymbarka "wyjdziesz za mnie?" <3
/rok temu
Gratuluję wszystkim! :)
POKAŻ KOMENTARZE (3)