sposoby na cellulit

napisał/a: anieska1 2010-12-28 09:01
Cellulit jest zmorą wielu kobiet. Zapewne macie swoje sposoby na walkę z "pomarańczową skórką". Co polecacie? Jakie ćwiczenia? Jaka dieta? Masaże w domu czy w salonie? Wystarczy balsam ujędrniający czy konieczny jest ten specjalny na cellulit?
napisał/a: viki12 2011-03-09 10:36
Zimny i gorący prysznic naprzemiennie
gajaa
napisał/a: gajaa 2011-03-31 15:25
Masaże, np. czekoladowy. Kremy - chociaż nie wiem, czy są skuteczne.
napisał/a: ka-ror-ra 2011-11-23 09:45
Rewelacyjnym domowym sposobem na pozbycie się cellulitu jest peeling kawowy. Ja sporządzam go z kawy sypanej, oliwki z oliwek i czekoladowego płynu do kąpieli. Skóra po tym zabiegu jest oszałamiająco gładka i zachwycająco pachnie. Kawa zawiera kofeinę, która zwalcza cellulit, poza tym każdy peeling jest równocześnie masażem i pobudza krążenie limfatyczne, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie tkanki podskórnej! Dziewczyny spróbujcie koniecznie- to jest absolutnie genialny zabieg :)!!!!!!!!!!!!
napisał/a: payton 2011-12-13 15:08
Na pewno warto też skorzystać z zabiegów w SPA. Jeżeli chodzi o te skuteczne, to w Primavera SPA jest masaż czekoladowy, który wygładza skórę oraz pomaga w walce ze skórką pomarańczową. Czasami warto skorzystać z takich dobrodziejstw ;)
napisał/a: karoliina 2012-02-27 08:47
Bardzo dobry jest peeling, zimny i ciepły prysznic na zmianę, polecam także stosowanie masażu, który możemy zrobić sami w domu. Wystarczy zakupić odpowiednią gąbkę i wykonywać masaż kulistymi ruchami. Polecam także serię kosmetyków firmy Eveline, które naprawdę są skuteczne.
napisał/a: ~majówka 2012-05-17 14:34
Mi same peelingi z kawy nie bardzo pomogły. Wraz z ćwiczeniami i dietą zażywam Celluoff. Po dwóch miesiącach widzę fajne efekty. Zgrubienia znzcznie się wchłonęły i rozjaśniły.
napisał/a: ola-be 2012-05-24 14:30
ka-ror-ra napisal(a): Rewelacyjnym domowym sposobem na pozbycie się cellulitu jest peeling kawowy. Ja sporządzam go z kawy sypanej, oliwki z oliwek i czekoladowego płynu do kąpieli. Skóra po tym zabiegu jest oszałamiająco gładka i zachwycająco pachnie. Kawa zawiera kofeinę, która zwalcza cellulit, poza tym każdy peeling jest równocześnie masażem i pobudza krążenie limfatyczne, która odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie tkanki podskórnej! Dziewczyny spróbujcie koniecznie- to jest absolutnie genialny zabieg :)!!!!!!!!!!!!


Słyszałam o tych antycellulitowych w właściwościach kawy, więc chętnie spróbuję :) Bo niestety dieta i ćwiczenia u mnie nie wystarczyły i cellulit pozostał...