Siłownia sieciowa, czy trening personalny?

napisał/a: krilanka 2016-01-20 20:38
Noks tajski, przynajmniej ja się na niego zapisałam i jestem baaardzo zadowolona!
napisał/a: iamklaudka 2016-01-20 21:38
Brzmi świetnie! Ja bym się krępowała ćwiczenia z trenerem personalnym.
napisał/a: fetraglarot 2016-02-29 09:35
Ja wam powiem że lepiej kupić sobie sprzęt do siłowni zewnętrznych i tak trenować mi się właśnie taka opcja bardziej podoba.
napisał/a: koralkowa 2016-03-01 15:28
A co myślicie o takim kursie Fit-academy - kurs na trenera personalnego Poznań warto?
Sama się zastanawiałam nad tego typu kursem, właściwie nie ja, ale mój mąż. Tylko nie wiem czy ludzie później chętniej korzystają z wiedzy trenera czy wybierają siłownie? Ja gdybym miała ćwiczyć to pewnie z trenerem, on nie tylko motywuje ale też ma dużą wiedzę.
napisał/a: kejti_90 2016-03-03 17:36
Oczywiście, że trening personalny! Przez godzinę cała uwaga trenera skupiona jest tylko na TOBIE, on czuwa nad poprawnym wykonywaniem ćwiczeń i nad ich jakością :)
Ja od 4 miesięcy ćwiczę z Jurkiem http://www.trenerjerzyromanowski.pl/
Polecam go za każdym razem! Po treningu z nim nie będziecie miały już wątpliwości :)
napisał/a: weronikaf-2 2016-03-08 08:57
Chodziłam kiedyś na treningi z koleżanką ale ona była mniej zdeterminowana niż ja i w końcu przestałyśmy chodzić na siłownię czego bardzo żałowałam. Dobrze, że w porę znalazłam informację, że trener personalny nie jest już dostępny tylko dla gwiazd jak to było kiedyś i każda z nas może sobie pozwolić na takie treningi. Teraz ćwiczę z Kacprem Nowickim i intensywnie przygotowujemy się do sezonu letniego ;) Do plusów można z pewnością zaliczyć to, że trener skupia się tylko na Tobie i na bieżąco kontroluje postępy i jakość wykonywanych ćwiczeń. Urozmaica też treningi, żebyś szybko się nie znudziła. Mam w planach również dołączenie do tego diety, tak żeby mieć jeszcze więcej siły na ćwiczenia.
napisał/a: julencja89 2016-03-08 11:32
Nie mam figury modelki, mam nadwagę. Sporą nawet. Wstydzę się chodzić do siłowni sieciowych, czułam się tam nie na miejscu przy tych wszystkich pięknych, wysportowanych dziewczynach. Teraz ćwiczę w małej, osiedlowej siłowni, gdzie nikt się na mnie nie patrzy. I jestem szczęśliwa.
napisał/a: Zofia77 2016-03-15 13:50
Ja wolę trening personalny od siłowni. Mam swojego sprawdzonego trenera personalnego z Krakowa http://gs-trening.pl/ . Trener ma indywidualne podejście do każdego, indywidualnie dobiera trening czy to jest trening na siłowni, maraton, trenuję rownież takie sporty jak squash, spining czy kettlebell
napisał/a: kasia_m-123 2016-03-15 14:41
Ja osobiście zawsze chodziłam do sieciówek, ale ostatnio zaczęłam się nad tym zastanawiać. Dużo droższe jest coś takiego niż zwykły karnet na siłownię ?
napisał/a: owijek 2016-03-28 18:55
ja bym na Twoim miejscu raczej sobie kupiła karnet na siłownie wyjdzie Ci dużo taniej, ja płacę niecałe 70zł na miesiac w Saturn Fitness, chodzę do tego na Bielanach w Warszawie, bo mieszkam niedaleko i powiem Ci, że jakbym miała płacić za każdym razem za wejście do innego klubu to bym zbankrutowała, a tu mam siłkę, zumbe, fitness i sporo innych zajęć w cenie karnetu
napisał/a: nikoqaz 2016-05-16 00:55
ja osobiście wolę siłownię
Witam Wszystkich ostatnio dowiedziałem się o biegu organizowanym w Gdańsku 28 maja jest to tak zwany bieg dla twrdzieli i wojowników. Zapowiada się naprawdę niezapomniana przygoda. Warriors Run w Gdańsku to pierwszy w Polsce bieg, którego uczestnicy będą wykonywali takie zadania, jak kandydaci na członków jednostek specjalnych.Bieg Warriors Run w Gdańsku ma charakter charytatywny. Część pieniędzy zostanie przekazana na rzecz poszkodowanych weteranów misji i rodzin żołnierzy „GROM” poległych podczas misji wojskowych. Ja już się zapisałem mam nadzieje, że ty też dołączysz więcej informacji poniżej w linku
warriors run
napisał/a: furgomo 2016-07-19 21:33
Dla mnie jeśli ktoś często korzysta z trenernigów personalnych to dobrą opcją wydaje się zrobić kurs, dla siebie. Koszt to ok. 1500 zł, ale za to wiedza sprawi, ze będziemy wstanie pracować bez niczyjej pomocy. Tutaj przykładowy kurs z Gdańska - http://www.fit-academy.pl/kurs-trenera-personalnego-gdansk/