Majówka z rehabilitacją

napisał/a: ~Sandra S. 2012-02-07 14:08
Jestem kobietką, która ma pracę siedzącą - biurową i niewiele ma ruchu w trakcie dnia. Jak się zapewne domyślacie, skutkiem takiego życia zawodowego są różne przypadłości zdrowotne. W moim przypadku jest to problem z krążeniem, co wiąże się z żylakami i problem z kręgosłupem. Niejednokrotnie po całym dniu doskwiera mi silny ból barku, szyi lub po prostu krzyża. Zastanawiałam się co można z tym zrobić. Zapisałam się na odpłatne, prywatne masaże i jakąś małą rehabilitację z doskoku. Ostatnio w rozmowie z przyjaciółką dowiedziałam się, że istnieje możliwość połączenia zabiegów z pobytem w jakimś miłym miejscu. To chyba turnusy rehabilitacyjne... Idzie wiosna i tak myślę sobie, gdzie na majówkę? Słysząc takie informacje pomyślałam sobie, że może spędziłabym Wielkanoc nad morzem, razem z mężem. Podreperowałabym własne zdrowie i jednocześnie odpoczęła z bliską mi osobą. Pytanie tylko gdzie jechać? Może ktoś z Was wie bo korzystał? Jakieś rady? Byłabym zobowiązana... Sama na dzień dzisiejszy doszukałam się czegoś takiego http://www.patrona.pl/osrodek-rehabilitacyjny-DabkiBobolin-2-0 .. Sama nie wiem... Co wy na to?
napisał/a: ~Katarzyna 2013-06-05 10:34
Mogę Sandra Tobie i wszystkim zainteresowanym turnusami rehabilitacyjnymi polecić te w ośrodku rehabilitacyjnym Euromed w pobliżu Mielna, gdzie bardzo skutecznie rehabilitowani są Pacjenci nawet w takich ciężkich przypadkach jak porażenie mózgowe czy udar. Z tego, co wiem, w ośrodku wykorzystuje się najnowocześniejsze metody rehabilitacji jak np, kombinezon Adeli. Więcej info tu http://euromed.pl/.
napisał/a: ~AnnaMaria 2013-06-07 09:28
Ich oferta wygląda sensownie, a te kombinezony Adeli faktycznie są niezastapione jeśli chodzi o szybką rehabilitację. Znam osoby, które korzystały z tej terapii w Euromedzie i postępy były rzeczywiście niesamowite.
napisał/a: ~Mateusz Wojdak 2013-06-11 10:42
a orientujecie się może, jakie są terminy turnusów i po ile trwają? Mnie by interesowało cos dłuższego niż tydzień czy dwa, bo w innym terminie nie mogę już wyjechać, a na jesień mam dużo urlopu do wykorzystania. I czy zakwaterowanie, wyżywienie itd też zapewniają?
napisał/a: ~Martyna 2013-06-12 11:05
Z tego, co wiem to tam są dłuższe turnusy, takie 3-4 tygodnie, więc myślę, że przypasują Ci terminy. Ale najlepiej jak poszukasz dokładnych informacji u nich na stronie, ktoś tu link już wkleił wyżej.
napisał/a: ~Mateusz Wojdak 2013-06-19 13:21
Dzięki Martyna, zajrzałem na stronę http://euromed.pl/. i znalazłem tam wszystkie potrzebne infoamcje. Już nawet wybrałem sobie termin turnusu. Wyżywienie i zakwaterowanie mają w cenie, no ale przede wszystkim przekonał mnie nowoczesny i kompleksowy program rehabilitacyjny. Na pewno skorzystamy z terapii w kombinezonie Adeli, a innych zabiegów spróbujemy w zależności od wskazówek terapeutów. Dzięki za info, odezwę się po powrocie, to napiszę, jak było ;)
napisał/a: ~Martyna 2013-06-21 11:53
Super, że mogliśmy pomóc. Powodzenia w rehabilitacji :)