POLECAMY

Jaki skład powinna zawierać herbatka przeczyszczająca?

magdagac1
napisał/a: magdagac1 2011-07-01 17:41
Dziewczyny możecie mi podpowiedzieć,które zioła działają odchudzająco i przeczyszczające.
MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2011-07-01 19:51
nie polecam tego typu specyfików gdyż używając herbatek przeczyszczających rozleniwisz swoje jelita i zmniejszysz perystaltykę tychże.
efekt będzie taki że po odstawieniu herbaty nie będziesz w stanie skorzystać z toalety bez wspomagania:D
Duża dawka ruchu, otręby i mleko....na mnie działa że ho ho:D
napisał/a: mama100 2011-07-01 22:20
rowniez nie polecam jak Mama na Etacie,śliwki suszone plus woda spróbuj
trulula
napisał/a: trulula 2011-07-02 01:34
Zwykła zielona herbata. Bez żadnych specyfików typu ''na odchudzanie''.
-
napisał/a: - 2011-07-02 12:59
Jesli chcesz sie oczyscic to proponuje jeden dzien na samej wodzie. A przeczyszczajace nieee. Stanowczo mowie nie. To dziala na podobnej zasadzie jak wrzucasz jakas kostke oczyszczajaca do kibelka. Tak samo z przeczyszczaniem Twojego ogranizmu. Ani sobie nie poprawisz nic, tylko sobie mozesz zaszkodzic. Ja pojecal czysta wode z cytryna swiezo wycisnieta. 3 raz dziennie.
-
napisał/a: - 2011-07-02 13:03
Herbata Pu-erh obniża poziom „złego” cholesterolu i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, stanowiąc skuteczny środek do walki z otyłością[3] – uważa się, że codzienne picie 3-5 filiżanek herbaty powoduje utratę nawet kilku kilogramów miesięcznie, przy normalnym sposobie odżywiania.
Nie należy pić więcej niż 5 filiżanek herbaty dziennie. Mocnego naparu powinny unikać osoby z wrzodami żołądka i dwunastnicy bądź nadkwaśnością soku żołądkowego, a także kobiety w ciąży. Zawarta w herbacie teina ogranicza wchłanianie żelaza z pokarmu – podczas posiłku i niedługo po nim nie należy więc pić herbaty.
Moze to zamiast przeczyszczajacej??
-
napisał/a: - 2011-07-02 13:40
To ja wam powiem w ten sposób. Nie ma herbat odchudzających, są przeczyszczające, pobudzają jelita i w ten sposób wydaje nam się, że chudniemy. Wypróżniamy się częściej, siusiamy częściej przez co tracimy wodę z organizmu, a co za tym idzie, spadają kilogramy. Ale tłuszczu herbata nie spali, niestety, to nie jest wspaniały środek. :))))
Piłam Pu-erh naturalną przez długi czas i rzeczywiście, schudłam 5kg w dość szybkim czasie, jednak!, kiedy przestałam, kg w jeszcze szybszym tempie wróciły. Po prostu stan wody w organizmie wrócił do normy, jelita nie były pobudzane przez środki z zewnątrz, przez co 'funkcjonowały wolniej'.
Z herbatami trzeba uważać, na pewno nie odchudzą, a wcale takie zdrowe to nie są... chociaż zielonej czy ziołowej trudno się oprzeć. ;)

Z tymi przeczyszczającymi, pseudoodchudzającymi na prawdę uważajcie. Zaburzają perystaltykę jelit... jelita są 'sztucznie' pobudzane i bez takiego pobudzania nie chcą same później pracować, więc można sobie dużą krzywdę tym wyrządzić.

Pu-erh, zieloną, pijcie, ale nie litrami... 3-5 szklanek to 750-1250ml, a to bardzo dużo... a nie zapominajcie, że herbata jest bardzo moczopędna i wypłukuje niektóre witaminy z organizmu.

Pijcie dużo wody! :))) I owocki jedzcie :)
Madzia, nie wlewaj w siebie herbatek odchudzających, tylko sobie kuku zrobisz :(
Lara5
napisał/a: Lara5 2011-07-02 18:19
Piłam dawno dawno temu herbatki przeczyszczające i efekt był taki że jak wieczorem wypiłam (na noc) to na następny dzień od rana do południa byłam "uwięziona" w łazience to był koszmar...
Zamiast takich herbatek to proponuję koktajle owocowe zdrowsze i efekt łagodniejszy niż po herbatkach...
kathiee
napisał/a: kathiee 2011-07-04 10:17
Koper włoski działa przeczyszczająco:P