ekspresowe odchudzanie

napisał/a: ~zepsuta_wisienka 2010-10-29 09:01
Muszę zrzucić pięć kilo w tydzień, żeby wcisnąć się w sukienkę. To sytuacja nagła i awaryjna, więc choćbym miała mdleć, płakać i wyć, po prostu MUSZĘ schudnąć. Mam tylko jeden problem - JAK? Bardzo proszę, poradźcie mi coś!
monia70
napisał/a: monia70 2010-11-01 12:02
detoks beyonce pzowala zrzucic z 7 kilo w 10 dni. tutaj sobie poczytaj http://zdrowie.wieszjak.pl/forum/thread/123985,detoks-Beyonce---ktos-z-was-to-robil.htm

pamietaj tylko o skutkach ubocznych - ciagle poczucie glodu, anemia, wypadaja wlosy garściami itd. ale jesli masz takie parcie, to zrob to. jedynym wyjscie zeby tyle schudnac w tak krotkim czasie, to zrobic to kosztem zdrowia
napisał/a: ja_bubu 2010-11-01 17:38
Dziewcyzna będzie wyglądała bosko - łysa, blada i głodna, ale chuda. Brr.
napisał/a: ~Tomi 2010-11-16 15:53
ja_bubu napisal(a): Dziewcyzna będzie wyglądała bosko - łysa, blada i głodna, ale chuda. Brr.


Z ust mi to wyjąłeś/aś! :)
Dziewczyno, zdrowo się nie da. Kup inną kieckę.
napisał/a: lady-bird 2010-11-16 21:42
Wydaje mi się, że @Tomi ma rację. Zawsze, kiedy uda mi się na siłę wcisnąć w sukienkę, bluzkę, czy cokolwiek, wyglądam w tym groteskowo. O wiele lepiej jest kupić fason, w którym się wygląda korzystnie w odpowiednim numerze, niż wciskać się na siłę w coś za małego i potem siedzieć sztywno w strachu, że szew pęknie;)
napisał/a: ~zepsuta_wisienka 2010-11-17 08:43
musiałam, to była sukienka valentino. Ale dałam radę, w tydzień schudłam o rozmiar. Oczywiście, kilogramy wróciły już do normy, a moje włosy i paznokcie będą jeszcze długo dochodzić do siebie, ale było warto.
pelikan233
napisał/a: pelikan233 2010-11-19 21:35
~zepsuta_wisienka napisal(a): musiałam, to była sukienka valentino. Ale dałam radę, w tydzień schudłam o rozmiar. Oczywiście, kilogramy wróciły już do normy, a moje włosy i paznokcie będą jeszcze długo dochodzić do siebie, ale było warto.

Wy tez jestescie w stanie poświęcić tak wiele dla powabnej sylwetki?
napisał/a: talkative 2010-11-21 22:45
Straszne jest to, co napisałaś. Warto było bawić się swoim organizmem i niszczyć go, tylko po to, żeby wcisnąć się w sukienkę? Dla mnie to chyba mało istotne czy to Valentino czy inny Dior. Żeby nie mieć takich problemów więcej proponuję zadbać o swoją figurę teraz. Są naprawdę fajne diety, np. rotacyjno-eliminacyjna, jaką proponuje Vimed. Eliminuje się ze swojego codziennego menu takie składniki, które są dla organizmu nie dobre i zastępuje się je tymi właściwymi. Dieta nie nastawiona na głodówkę, tylko na jedzenie odpowiednich rzeczy. I się chudnie. Nie sieje spustoszenia w organizmie i nie sprawia, że paznokcie i włosy muszą tak długo dochodzić do siebie. Przemyśl to.
monia70
napisał/a: monia70 2010-11-22 08:37
promqueen napisal(a): Straszne jest to, co napisałaś. Warto było bawić się swoim organizmem i niszczyć go, tylko po to, żeby wcisnąć się w sukienkę? Dla mnie to chyba mało istotne czy to Valentino czy inny Dior. Żeby nie mieć takich problemów więcej proponuję zadbać o swoją figurę teraz. Są naprawdę fajne diety, np. rotacyjno-eliminacyjna, jaką proponuje Vimed. Eliminuje się ze swojego codziennego menu takie składniki, które są dla organizmu nie dobre i zastępuje się je tymi właściwymi. Dieta nie nastawiona na głodówkę, tylko na jedzenie odpowiednich rzeczy. I się chudnie. Nie sieje spustoszenia w organizmie i nie sprawia, że paznokcie i włosy muszą tak długo dochodzić do siebie. Przemyśl to.

tez uwazam, ze to lekka przesada. zastanawiam sie czemu ludzie wpadaja na takie pomysly...
napisał/a: ~zepsuta_wisienka 2010-11-22 09:04
Oczywiście, że było warto! Jestem zadowolona ze swojej figury i nie widzę potrzeby odchudzania się. Miałam jeden bardzo ważny wieczór, kiedy musiałam wcisnąć się w za małą sukienkę, ale jest już po, więc wróciłam do dawnej wagi.