POLECAMY

Czy warto brać środki przeczyszczające, by dzięki nim schudnąć?

MamaNaEtacie
napisał/a: MamaNaEtacie 2012-06-10 15:10
czy żeby wcisnąć się w kieckę czy spodnie brałybyście tabletki przeczyszczające????
Właśnie wróciłam z Nadią ze spaceru i spotkałam koleżankę, która wyglądała wręcz super a dopiero niedawno urodziła, powiedziała mi że raz na tydzień stosuje środki przeczyszczające i mieści sie we wszystkie rzeczy....
trochę kontrowersyjne podjeśćie...ile można zrobić żeby zmieścić sie w wymarzony rozmiar s?
evellla1988
napisał/a: evellla1988 2012-06-10 15:32
Ja nie stosowałam .. ale też o tym słyszałam ... i tak się zastanawiam czy by też nie spróbować :D
bozusia
napisał/a: bozusia 2012-06-10 16:03
KOBIETA JEST NA TYLE PIĘKNA I ATRAKCYJNA NA ILE SIĘ CZUJE ,A CZY JEST TO ROZMIAR S CZY XXXL , TO JUŻ KWESTIA UPODOBAŃ
nigdy się nie głodziłam , nie stosowałam żadnej diety ,ani środków przeczyszczających
po co się katować , żeby koleżanki się miały czym zachwycać?
facet kocha cię taką jaką jesteś,
ja jestem na nie
-
napisał/a: - 2012-06-10 16:50
Nie stosowałam nigdy.... i nie będę na pewno stosowała :) w dodatku mi się najbardziej podoba rozmiarek M :))) mi bardziej podobają się kobiety o krągłych kształtach i fajnej talii i do tego dążę :) nie lubię za szczupłych!!!
kella
napisał/a: kella 2012-06-10 22:17
Słyszałam o różnych metodach na odchudzanie, ale prawie każda z tych metod była głupia. Swego czasu rekordy popularności biły środki moczopędne.

Ja jestem dość szczupła bez diet, taką mam urodę. Co prawda po ciąży czas jakiś miałam kilka kilo za dużo, ale sporo ruchu i rozsądne jedzenie, choć wcale nie liche, przyniosły pożądany efekt.
-
napisał/a: - 2012-06-10 22:32
Ja środków przeczyszczających nie stosuję ale za to codziennie ok 18 na kolację zjadam 2 kromki ciemnego chleba z suszonymi śliwkami.Rano wstaję z pożądanym efektem :))) Nie czuję się dzięki temu tak wzdęta a przede wszystkim nie muszę stosować żadnych sztucznych środków od których z czasem organizm się uzależnia i nie potrafi sobie radzić bez nich.
wiolamyszka
napisał/a: wiolamyszka 2012-06-15 00:48
Ja nigdy czegoś takiego bym zrobiła. Dla mnie środek przeczyszczający jest czymś mało naturalnym :/ "Żle się czuję z biegunką" hehe Ale moja koleżanka też potrafiła jeść tabletki przeczyszczające i tym sposobem kiedyś od 19 do 4 rano siedziała na kibelku... Zdecydowane nie dla takich sposobów :/ Chyba lepiej pobiegać, cwiczy, a dla leniuchów sama dieta, ale takich pomysłów nie polecam.