POLECAMY

Chcesz mieć płaski brzuch? Spróbuj tego!

Chcesz mieć idealnie płaski brzuch do lata? Podpowiadamy, jak możesz osiągnąć swój cel!
Chcesz mieć płaski brzuch? Spróbuj tego! fot. Fotolia

Na liście fitnessowych celów wielu kobiet 1. miejsce zajmuje płaski brzuch. Ale prawda jest taka, że nie każda z nas ma w sobie wystarczająco determinacji, by go osiągnąć. Jak sprawić, by twoja sylwetka wysmuklała, a brzuch stał się idealnie wyrzeźbiony? Odpowiedź jest prosta!

Najnowszy Magbook "Płaski brzuch"!

Magbook "Płaski brzuch" napisany został dla wszystkich zabieganych kobiet, którym trudno jest wygospodarować czas na długie i skomplikowane treningi. To 8-tygodniowy, kompleksowy plan, który uwzględnia zarówno ćwiczenia, jak i dietę sprzyjającą chudnięciu.

Łatwo go wkomponować w codzienne obowiązki, nie wymaga wielu przygotowań, dużego nakładu czasu ani specjalistycznych urządzeń. Ćwiczenia opracowane zostały przez ekspertów, dokładnie sfotografowane i opisane tak, by ich wykonanie nie stanowiło żadnego problemu.

Oprócz tego w publikacji znajduje się wiele porad motywacyjnych, które ułatwią osiągnięcie celu każdej z nas (m.in. jak oprzeć się dietetycznym grzeszkom czy nie zrezygnować z odchudzania).

Polecamy!

Książką dostępna w kioskach, salonikach prasowych oraz na hitsalonik.pl

Dowiedz się więcej:

Czego nie wolno jeść przed treningiem? Hit! Trening tabata w 4 minuty O której godzinie najlepiej ćwiczyć?

SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/miesiąc temu
WYMARZONA SYLWETKA TLYKO Z IGORTRENERONLINE.PL! Serdecznie polecam, Ty też zgub zbędne kilogramy i wyglądaj pięknie w bikini!
/2 lata temu
Kettlebel polecam.
/2 lata temu
Z brzucha sadełko schodzi nie jako pierwsze niestety. Z tego co wiem to najważniejsze jest aby dobrze rozłozyć wysiłek i kalorie tak aby najwięcej ćwiczyc wtedy kiedy palimy tłuszcz a nie cukier. W książce Odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii jest to ładnie opisane. Do wakacji coraz bliżej a wiem po sobie , ze jak sie chce to mozna ładnie schudnąc