POLECAMY

Infografika: jak wykonywać aerobiczną szóstkę Weidera?

Jeszcze uda ci się uzyskać płaski brzuch! Nie wiesz, jak? Ściągnij sobie infografikę, która poprowadzi cię przez trening A6W!
Infografika: jak wykonywać aerobiczną szóstkę Weidera? fot. Fotolia

Aerobiczna szóstka Weidera kluczem do płaskiego brzucha!

Martwisz się, że pogoda za oknem coraz bardziej przypomina tę z południa Europy? Spokojnie, do sezonu na bikini zostało jeszcze trochę czasu! Jeśli martwią cię fałdki na brzuchu, chcesz ujędrnić ciało i pozbyć się cellulitu z brzucha, już dziś zacznij trenować aerobiczną szóstkę Weidera.

Poniżej prezentujemy dokładną rozpiskę, jak powinien wyglądać twój codzienny trening krok po kroku przez najbliższe 42 dni oraz jak wykonywać ćwiczenia, które wchodzą w jego skład. Do dzieła!
SKOMENTUJ
KOMENTARZE (3)
/miesiąc temu
Osiągaj szczupłe lub muskularne ciało szybciej niż kiedykolwiek Prosty trening, tania dieta, indywidualnie dobrana suplementacja Wejdź teraz na igortreneronline.pl I wygraj 10 tysięcy złotych
/2 lata temu
po prostu super! jedno z najlepszych zestawów ćwiczeń. ;p
/3 lata temu
Robilam szóstkę jakieś 1,5 roku temu i efekty były naprawdę super, ale robienie przez 40 minut w kółko tych samych 6 ćwiczeń jest piekielnie nudne, w dodatku można się pogubić ile serii sie zrobiło.. Dlatego więcej do tego nie wrócę.