zabieg-coolsculpting fot. Adobe Stock

Szczupła sylwetka bez diety i ćwiczeń? Tak, to możliwe!

Wypróbuj ten sposób i zachwycaj nienaganną figurą podczas Świąt. Bez potu, głodu i łez
zabieg-coolsculpting fot. Adobe Stock

Która z nas nie boi się spotkania z rodziną przy świątecznym stole? Jeśli jesteś singielką, spodziewasz się nieustających pytań o chłopaka, za to mężatka z pewnością usłyszy „a kiedy planujecie dziecko?”. Los kobiety nie jest łatwy. Szczególnie gdy ostatnio nie miałyśmy czasu na regularne ćwiczenia czy skrupulatne liczenie kalorii. Doskonale wiesz, że twoje ciotki uwielbiają komentować cudzą figurę. Zazwyczaj negatywnie... Czy te Święta będą koszmarem?

Szczupła sylwetka bez diety i ćwiczeń

Na szczęście, istnieje sposób, by szybko i bez większego wysiłku pozbyć się zbędnych centymetrów. Nie chodzi o popularne głodówki czy spożywanie tylko 1000 kcal dziennie, ponieważ to droga donikąd. Szybko odzyskasz utracone kilogramy, a nawet możesz zrujnować własne zdrowie. Gdy chcemy skutecznie wyszczuplić ciało, lepiej oddać się w ręce specjalistów, którzy od lat pomagają kobietom uzyskać wymarzoną sylwetkę. Jednym z polecanych zabiegów jest CoolSculpting, dzięki któremu uporasz się z mankamentami figury w ciągu kilku tygodni. Jeśli marzysz o brazylijskich pośladkach, jędrnych udach i płaskim brzuchu, nie zawiedziesz się.

Zabieg kriolipozy CoolSculpting

Ogromną zaletą zabiegu CoolSculpting jest jego bezinwazyjność. Nie wymaga on interwencji chirurgicznej i po zabiegu można od razu wrócić do swoich codziennych obowiązków. Na wizytę w klinice możesz pójść w trakcie przerwy obiadowej. Zabieg wykonywany jest wyłącznie w gabinecie lekarskim pod nadzorem przeszkolonego specjalisty.

Jakich efektów możesz się spodziewać? Kriolipoliza CoolSculpting zapewnia utratę do 27 proc. istniejących komórek tłuszczowych w miejscu wykonywania zabiegu. Podczas sesji zabiegowej głowica zasysa skórę wraz z podskórną tkanką tłuszczową i przytrzymuje ją pomiędzy panelami chłodzącymi. Następnie, jest ona zmrażana przez określony czas i poddana kontrolowanemu procesowi chłodzenia. Co więcej, obecnie w Polsce dostępne są głowice nowej generacji – CoolAdvantage – które skracają czas zabiegu aż o połowę, zwiększają obszar jego działania oraz minimalizują uczucie dyskomfortu.

Dużym plusem tej metody jest fakt, że to ty decydujesz, które partie chciałabyś odmienić. Chcesz włożyć obcisłą sukienkę, a tłuszczyk na brzuchu ci to uniemożliwia? A może czujesz, że ostatnio twoje biodra stały się zbyt krągłe? Te i inne problemy może pomóc rozwiązać CoolScultpting. Pierwsze zmiany zobaczysz już po 30 dniach, a ostateczny efekt po trzech miesiącach.


W te święta członkowie rodziny będą cię błagać o zdradzenie sekretu twojej rewelacyjnej sylwetki!  

 

Materiał powstał z udziałem marki Allergan

Zabieg CoolSculpting® nie jest metodą leczenia otyłości. Podobnie jak w przypadku każdej procedury medycznej należy zapytać lekarza czy zabieg CoolSculpting® jest odpowiedni dla danego pacjenta (Allergan CoolSculpting® system user manual: BRZ-101-TUM-EN4-H.2016). Allergan, CoolSculpting® oraz logo CoolSculpting® i symbol płatka śniegu są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Allergan. Systemy CoolSculpting®, aplikatory i karty są wyrobami medycznymi klasy I lub IIa CE0197. Wyłącznym dystrybutorem urządzenia CoolScultping® w Polsce jest firma Allergan.